Nevyžádaná pošta a SPAM

Co je to SPAM?

Mluvíme-li o SPAMu či nevyžádané poště, máme většinou na mysli nevyžádané reklamní emaily, které docházejí uživateli do emailové schránky. Tyto emaily mohou mít různou podobu - od jednoduchých reklam, např. na viagru či jiné medikamenty, až po zprávy, které požadují po uživateli např. zaslání peněz.

 

Jak mě Seznam chrání před nevyžádanou poštou?

Seznam.cz využívá ke klasifikaci pošty vlastní technologické řešení, které je neustále zlepšováno na základě zpětné vazby od našich uživatelů.

 

Ochrana prosti SPAMu pomocí vlastních filtrů

Ve schránce si můžete nastavit vlastní antispamové filtry na základě vašich přání a představ. Můžete např. blokovat příchod emailů z celých domén, blokovat emaily na základě slov v textu zprávy apod. 

Nastavení filtrů vaší emailové schránce naleznete v "Nastavení" v části "Filtry". Více informací o možnostech nastavení filtrů naleznete v naší nápovědě v sekci Nastavení schránky > Filtry.

 

Povolení příjmu zpráv označených za SPAM

Pokud jsou přijímané zprávy automaticky systémem označovány jako nevyžádané, je možné si adresu odesílatele uložit do Kontaktů (je nutné uvést minimálně jméno, příjmení a e-mailovou adresu). Zprávy od odesílatelů, jejichž adresy máte uložené jako vlastní kontakty, pak již nebudou automaticky označovány za SPAM.

 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás