Zpětná vazba a hlášení chyb v aplikaci Mapy.cz

V aplikaci, mapových podkladech či jiných zobrazených informacích či fotografiích se může vyskytnout nějaká chyba či nepřesnost. Budeme rádi, když nás na takové případy upozorníte, abychom je mohli co nejrychleji napravit.
 

Nahlášení chyby či sdělení názoru

Kontaktní formulář si zobrazíte ťuknutím vlevo dole na tlačítko se třemi čárkami a následně v levém panelu na položku Upravit mapu.
 
Poté se vám zobrazí jednotlivé možnost hlášení. Pokud vám v mapě chybí nějaký zajímavý bod, nově vzniklé místo či cokoli jiného, dejte nám prosím vědět volbou Přidat chybějící místo. Můžete také Přidat svou firmu či nahlásit existující firmu, která nám v mapě chybí. Tato volba vás přesměruje na stránky Firmy.cz, kde můžete vše vyřešit.

Nikdo není neomylný, a proto se v mapě mohou vyskytnout chyby o kterých nevíme, nahlšte nám je přes tlačítko Chyba v mapě. Na naší aplikaci se snažíme usilovně pracovat a vylepšovat ji, přesto se může někdy stát, že dojde k chybě, poté využijte možnosti Problém s aplikací. Poslední volbou je Připomínka k Mapy.cz, zde můžete psát své nápady či připomínky, které by vám zpříjemnili užívání našich map. 


Po zvolení jedné z možností vyskočí vždy konkrétní formulář. Do políčka uveďte sledované potíže, čím podrobnější informace budou, tím rychleji bude možné hlášení prověřit a zajistit nápravu. Při přidávání nového místa napište jeho název a kategorii. 

Ve formuláře můžete přímo v mapě označit místo, kterého se problém týká. U nového místa vyberete polohu, kde se nachází. 

Také zde můžete přiložit vaší fotografii. Fotografii můžete rovnou vyfotit nebo vybrat z galerie.

Nezapomeňte ani na svoji kontaktní adresu v případě nutnosti doplnění údajů hlášení či informování o provedené opravě.

Pokud hlásíte potíže související se záznamem Stopaře, zatrhněte také možnost
Přiložit diagnostická data stopaře.

Pokud hlásíte potíže s uloženým záznamem či údaji z Moje mapy, zatrhněte také možnost
Přiložit databázi Moje mapy.

Pokud hlásíte probléms hledáním, zatrhněte také možnost Přiložit databázi Historie hledání.

Pod nabídkou Odesílané informace se nacházejí údaje o používaném mobilním zařízení. Ty budou zaslány spolu s celým formulářem a výrazně tak napomohou při ověřování hlášení.


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás