Hodnocení míst a firem

Hodnocení míst a firem mohou být pro další uživatele důležitým aspektem pro rozhodování, zda dané místo či firmu navštíví.
Abyste mohli udělit hodnocení nebo ho lajkovat, musíte být přihlášený uživatel.
 

Lajkování hodnocení

V detailu místa či firmy vidíte hodnocení (pokud jsou k dispozici). Pokud se vám hodnocení líbí, můžete mu udělat lajk (zelené srdíčko). Každé hodnocení (kromě vlastní) můžete dát právě jeden lajk. Srdíčko takové recenze se zbarví zeleně. Lajkovat je možné jen recenze s textovým popisem.
Pozor! Při každé editaci hodnocení se smažou všechny lajky k tomuto hodnocení.

 

Udělení hodnocení 

Pokud chcete k danému místu nebo firmě napsat hodnocení, stačí dané místo vyhledat a v jeho detailu zvolit počet hvězdiček, které korespondují s vaší spokojeností s místem. Následně se otevře nová stránka, kde můžete dodat slovní komentář a popsat, proč místo máte nebo nemáte rádi. Následně už jen stačí zvolit tlačítko „Přidat komentář“ a hodnocení se odešle. 
 
Tip: Hodnocení je možné odesílat i offline, nahraje se až budete na internetu.


 
  

Schvalování hodnocení

Vaše hodnocení se nemusí objevit v Mapách hned, z důvodu schvalovacího procesu (automatickým i manuálním), kterým před publikováním prochází.
 

Úprava hodnocení

Hodnocení můžete upravovat přímo v detailu daného místa či firmy nebo v sekci Moje mapy. Zde naleznete přehled vašich hodnocení a po zvolení tři teček vlevo, můžete hodnocení upravit nebo odstranit.
Jednotlivá hodnocení si zde můžete seřadit od nejnovější, nejstarší, nejlepší nebo nejhorší.
U jednotlivých hodnocení rovněž vidíte, kolika lidem se vaše hodnocení líbilo, či reakci daného místa.


Pozor! Při každé editaci hodnocení se smažou všechny lajky k tomuto hodnocení.

 

Notifikace pro úpravu hodnocení

Názory na již jednou navštívenou firmu se mohou změnit a z toho důvodu vám může přijít notifikace s dotazem na aktualizaci hodnocení. Aktualizační oznámení můžete najít v sekci Moje mapy pod "Návrhy". Přes tyto návrhy se dostanete na POI dané firmy a zobrazí se hodnocení k úpravě.


 

Veřejný profil uživatele

Na veřejný profil jiného uživatele se dostanete prokliknutím jména autora u napsaného hodnocení firmy. Když vás zaujme něčí hodnocení, můžete se snadno podívat na další hodnocení tohoto autora. Zároveň při volbě možnosti Příspěvky autora ve vrchní části bočního panelu, si můžete zobrazit celý profil uživatele, kde naleznete Galerii autora s jeho nahranými fotografiemi.

 

Ověřený uživatel

U ověřeného uživatele se za jménem zobrazuje ikona modrá fajfky. Toto označení zaručuje, že se jedná o reálného uživatele ověřeného přes bankovní identitu. Podrobnější informace se dočtete zde.  
 

Nahlášení problému s hodnocením

 

Pokud se vám nějaké hodnocení nezdá, je možné přímo u něj  Menu tři tečky - nahlásit problém, dát nám vědět, že je s hodnocením nějaký problém. Děkujeme
 


Zavlastnění firmy a reakce vlastníka na hodnocení
Pokud jste vlastníkem firmy, je možné vaši firmu zavlastnit a upravovat její údaje. Včetně totho, že je možné odpovídat na hodnocení uživatelů.


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás