Přidání stránky

Mohu své stránky do vyhledávání přidat?

Ano, pomocí přidávacího formuláře. Ve většině případů ale stránku není třeba přidávat, stačí, když na ni vede odkaz z jiné stránky, kterou fulltext už zná.

Mám přidávat všechny své stránky, nebo mi stačí přidat hlavní stránku webu?

Stačí přidat hlavní stránku. Ostatní stránky webu by měl robot najít automaticky. Ujistěte se, že na každou stránku vede alespoň jeden odkaz. Pamatujte přitom, že odkazy realizované JavaScriptem robot zpravidla nevidí. Nejlepší je odkazovat klasickým HTML odkazem. Jak správně odkazovat se můžete dozvědět na stránce Odkazy.

Mám odkaz v katalogu Seznamu, je třeba přidávat jej i do vyhledávání?

V takovém případě odkaz do vyhledávání přidávat nemusíte. Stačí, když odkaz přidáte do katalogu; pokud robot nenarazí na problém, ve vyhledávání by se měl objevit během několika týdnů. Pokud se vám tato doba bude zdát příliš dlouhá, můžete stránku přidat pomocí přidávacího formuláře. Pozor, přidání do vyhledávání ale neznamená, že se odkaz objeví i v katalogu Seznamu!

Stránku jsme přidali, ale stejně nejde nalézt. Co teď?

Pokud stránka ani po několika týdnech po přidání není k nalezení a  jste si jisti, že neobsahuje žádné chyby bránící správnému zaindexování, pak nás kontaktujte. V textu zprávy srozumitelně popište svůj problém.

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás