Nastavení vzhledu

V levé dolní části obrazovky klikněte na ikonu Nastavení (ozubené kolo). Zde v části "Vzhled" je možné si zvolit jeden z předpřipravených grafických vzhledů schránky a také rozvržení prvků e-mailové schránky.

Rozložení schránky

Nastavit si lze vlastní rozložení jednotlivých částí schránky. Zvolit můžete z těchto možností:

  • Základní rozložení nabízí zobrazení seznamu zpráv ve složce spolu s informacemi o odesílateli, předmětu zprávy, náhledu začátku textu zprávy a době doručení zprávy.
    V tomto rozložení neuvidíte samotný obsah zprávy, pro ten je třeba zprávu otevřít a na seznam zpráv se poté zpět dostat kliknutím na příslušnou složku z levého menu.
 
  • Rozšířené rozložení zobrazí vedle sebe zároveň seznam zpráv ve složce a obsah vybrané zprávy. Nemusíte se tak opakovaně přepínat mezi zobrazenou zprávou a obsahem složky.
    V tomto rozložení se automaticky mění velikost sloupců podle velikosti okna prohlížeče. Ve velkém okně se zobrazí dva sloupce, v menším okně jen jeden sloupec se seznamem zpráv.

 

Vzhled schránky

V této části je možné zvolit jeden z nabízených grafických stylů celé schránky, tedy obrázek na pozadí i barvu jednotlivých částí schránky a jejího textu. Pro výběr zvoleného grafického motivu stačí zatrhnout tlačítko pod náhledem skinu.


Detail e-mailu

Zatržením bude nastaveno, aby se v textu doručovaných zpráv zobrazovaly obrázky smajlíků, namísto pouze textových variant :)
 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás