Batůžek EN

Ikonka Můj batůžek

Funkce Batůžek umožňuje ukládat si vlastní oblíbená nebo navštívená místa, své fotografie a stopy. Po přihlášení tak budete mít své údaje kdykoliv k dispozici jak na webu, tak v mobilní aplikaci. 

OblíbenéNavštívené, Fotografie, Stopy
 
 

 

Oblíbené

Část "Oblíbené" v Batůžku umožňuje přihlášenému uživateli poznamenat si vlastní vyhledané body a zajímavosti na mapě. Lze si tak poznamenat oblíbená místa, na která nechcete zapomenout nebo je jen znovu vyhledávat.

Přidat si místo do oblíbených lze kliknutím na tlačítko "Přidat do oblíbených", které se zobrazuje v detailu místa pod jeho názvem či adresou.


 

Přihlášení uživatelé si mohou obsah svých oblíbených míst zobrazit v pravém bočním panelu po kliknutí na "Batůžek". Při najetí myší nad oblíbené místo se objeví ikony pro upravení (tužka) a smazání (koš) místa. Po kliknutí na tlačítko "Upravit" je možné změnit název místa a případně jej nastavit jako veřejné, aby bylo možné jej sdílet s ostatními uživateli. Po kliknutí na tlačítko "Smazat" se místo z oblíbených odstraní.


 

Odstranit záznam lze také přímo z detailu místa v pravém panelu a to kliknutím na tlačítko "Odebrat z oblíbených".


 

V Oblíbených místech jsou již dva předpřipravené záznamy: Domov a Práce. Přidání místa k těmto dvěma záznamům je možné buďto zadáním adresy nebo kliknutím do mapy. Jednou zadaná poloha lze změnit přes tlačítko "Upravit".

Přidat do Oblíbených je možné také plánované trasy, okruhy, vlastní body a měření. Všechny prvky uložené do oblíbených se také automaticky synchronizují do mobilní aplikace. 
 

Did you find this article helpful? No

Contact Us