Úprava inzerátu na Sreality.cz

Na stránce Sreality.cz se v pravé horní části přihlaste ke svému uživatelskému účtu. Pro přehled vašich inzerátů a jejich úpravu na hlavní stránce klikněte na tlačítko „Vložit/Upravit inzerát“.Na stránce se vám zobrazí seznam vystavených, rozpracovaných, aktivních a neaktivních inzerátů, které jste v minulosti vytvořili.Inzeráty se v seznamu mohou zobrazovat s různým stavy:
 
 • Stav „čeká na schválení“
  - probíhá kontrola po prvotním vystavení inzerátu nebo po provedených úpravách obsahu inzerátu
   
 • Stav "aktivní"
  - inzerát je zveřejněn a zobrazuje se v nabídce nemovitostí, kde si jej uživatelé mohou vyhledat
   
 • Stav „neaktivní“
  - inzerát se nezobrazuje ve veřejné nabídce; mezi aktivním a neaktivním stavem lze libovolně přepínat tlačítkem s ikonkou vypnutí (napravo od křížku)
   
 • Stav „zakázaný“
  -inzerát porušuje obchodní nebo inzertní podmínky a byl zakázán administrátorem
   
 • Stav „smazaný“
  - pokud inzerát smažete, ještě několik dní se bude zobrazovat v administraci a až poté bude zcela odstraněn; během této doby se inzerát nezobrazuje ve veřejné nabídce a lze si jej ještě znovu obnovit
   
 • Stav „topovaný“
  - inzerát byl dnes zvýhodněn, tzv. topován
 
Proč nevidím tlačítko na topování? Proč nemohu topovat?

Tlačítko topování se v části „Možnosti“ zobrazí teprve jeden kalendářní den od vystavení inzerátu. Do té doby není možné inzerát topovat.
 
Jaké jsou podmínky topování? A kolik topování stojí?

Topovat lze jeden inzerát pouze třikrát za den. Jedno topování stojí stejnou částku, jako vystavení inzerátu, tedy 72,60 Kč s DPH na 24 hodin nebo do topování jiného inzerátu jiným uživatelem. Podrobná pravidla topování naleznete v nápovědě Topování a zákaz obcházení.
 

Akce s inzeráty

U každého inzerátu se zobrazuje odkaz nazvaný „Možnosti“ a v něm jsou zobrazeny jednotlivé možnosti práce s konkrétním inzerátem.
Statistika inzerátu
Po kliknutí na ikonku se zobrazí podrobnosti za konkrétní dny vystavení inzerátu. Statistiky zhlédnutí inzerátu se počítají jednou denně.
- v horní části si lze zvolit i jiné měsíce či roky pro zobrazení statistik
- v dolní části stránky je možné si příslušnými tlačítky vyexportovat statistické údaje do souborů CSV

Náhled
Kliknutím na tlačítko se na nové stránce otevře náhled celého inzerátu. Můžete si tak ověřit, jak váš inzerát bude vypadat, aniž byste jej museli aktivovat a např. neúplný či nedoplněný jej veřejně zobrazovat v nabídce.

Editovat fotografie
Kliknutí na tlačítko váš přenese do 3. kroku vytváření inzerátu - Fotogalerie. Zde znovu můžete upravovat, nahrávat, mazat fotografie a měnit jejich pozice.
POZOR! V případě provedení jakýchkoliv změn je třeba znovu projít i následujícími kroky vytváření inzerátu.

Editovat
Kliknutí na tlačítko vás přenese do 1. kroku vytváření inzerátu - Základní informace.
POZOR! V případě provedení jakýchkoliv změn v popisku je třeba znovu projít všemi zbývajícími kroky vytváření inzerátu.

Topovat inzerát
Pokud chcete inzerát zvýhodnit, klikněte na tlačítko v následujícím dotazu „Opravdu chcete tento inzerát topovat?“ potvrďte OK.
Nezapomeňte, že topování je zpoplatněno!

Odstranit
Kliknutím na tlačítko a potvrzením dojde ke smazání inzerátu. Inzerát se přestane zobrazovat ve veřejné nabídce. U inzerátu se v administraci bude zobrazovat stav „smazaný“ a ještě několik dní se v administraci bude zobrazovat, až poté bude zcela odstraněn. Během této doby je ještě možné inzerát znovu obnovit kliknutím na zelené tlačítko „Aktivovat inzerát“.

Deativovat inzerát / Aktivovat inzerát
Deaktivováním inzerátu se tento přestane zobrazovat ve veřejné nabídce a nikdo si jej nebude moci vyhledat.
Opětovné zobrazování inzerátu proveďte kliknutím na stejné tlačítko, které však nyní svítí zeleně a nese název „Aktivovat inzerát“.
 
Nezapomeňte, že poplatek za zveřejnění inzerátu je uplatňován na kalendářní den. Pokud tedy např. váš inzerát deaktivujete v 10 hodin dopoledne, bude vám i tak naúčtován a z Peněženky odečten poplatek za denní zveřejnění inzerátu.
 

Prodloužení platnosti

U každého inzerátu naleznete datum platnosti, do kterého je platnost inzerátu nastavena. Po tomto datu se inzerát zneaktivní, přestane se zobrazovat ve veřejné nabídce a po několika dnech je zcela odstraněn i z administrace.

Pod každým datem však naleznete také odkaz „Prodloužit platnost“. Po kliknutí jste přesměrováni do 1. kroku vytváření inzerátu - Základní informace. Zde je možnost zatrhnout volbu „Chci změnit dobu zveřejnění inzerátu“ a z nabídky vybrat novou platnost, od 7 do 360 dní.POZOR! V případě provedení jakýchkoliv změn v popisku je třeba znovu projít všemi zbývajícími kroky vytváření inzerátu.

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás