Vytvoření inzerátu

Pro vytvoření inzerátu se v pravé horní části stránky Sreality.cz přihlaste ke svému účtu a na hlavní stránce klikněte na tlačítko „Vložit/Upravit inzerát“.


 
  • Vložit/Upravit inzerát je volba určená pro jednotlivce pro vkládání inzerce na vlastní nemovitosti.
     
  • Vstup pro realitní kanceláře slouží pro zprostředkovatele nabídek nemovitostí nebo inzerenty s vlastním IČ. Postup pro realitní kanceláře a osoby inzerující pod IČ je blíže popsán v části Pro realitní kanceláře.

Pokud nemáte žádný inzerát zobrazí se základní stránka s tlačítkem "Vložit inzerát"Zde znovu klikněte na další tlačítko „+ Vložit inzerát“.


Vytvoření nového inzerátu probíhá ve 4 krocích: 1. Základní informace, 2. Ostatní informace, 3. Fotogalerie, 4.Kontaktní údaje
 

Základní informace

V prvním kroku je třeba upřesnit základní informace o nabízené nemovitosti. Jak budete vybírat a vyplňovat jednotlivé položky, automaticky se budou zobrazovat další a další odpovídající volby. Vyplňte tedy co nejvíce informací o vaší nabídce.

Volby označené hvedičkou ( * ) jsou povinné a u inzerátu uvedeny být musí.Na konci stránky poté klikněte na tlačítko „Pokračovat
 

Ostatní informace

V dalším kroku je postup stejný. Na stránce vyplňte další dodatečné informace o nemovitosti, jejím umístění a okolí, vybavenosti a energetické náročnosti apod.
Na konci stránky znovu pokračujte kliknutím na tlačítko „Pokračovat“.
 

Fotogalerie

V dalším kroku jsou k inzerátu přikládány fotografie nemovitosti. Vložit je třeba alespoň tři fotografie. Minimální požadavky na kvalitu a velikost souborů se nacházejí horním popisku.
 
  • Vyberte a vložte fotografie a klikněte na tlačítko „Nahrát fotografie“.
  • Po nahrání fotografií se zobrazí jejich náhledy. Fotografie můžete přeskládat, změnu pořadí je nutné potvrdit tlačítkem „Uložit změnu pořadí“.


Na konci stránky klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Kontaktní údaje

V posledním kroku je potřeba vyplnit kontaktní údaje, které budou u inzerátu uvedeny. Je i možnost zvolit nezobrazování telefonního čísla u inzerátu.
Po kliknutí se již jen zobrazí souhrn inzerátu, kdy jsou na celé stránce zobrazeny všechny vámi vyplněné a zadané informace a údaje. Pečlivě si je zkontrolujte.

Pokud naleznete nějakou nepřesnost, vraťte se zpět na stránce kliknutím na tlačítko „Zpět“, umístěné v dolní části stránky, a informaci doplňte či upravte.
Pokud je však vše v pořádku a dle vašich představ, klikněte na tlačítko „Dokončit“.


Po kliknutí se přesunete zpět do sekce „Inzerát“. Zde je nyní seznam vašich vystavených a rozpracovaných inzerátů.

Po prvotním vystavení se inzerát zobrazuje se stavem Čeká na schválení. Schvalování probíhá automaticky a ověřují se všechny vložené informace. Běžně by schvalování nemělo trvat déle než přibližně 20 minut.

Jakmile je inzerát schválen, začne se zobrazovat s bílým podbarvením a lze jej již také vyhledat v aktivních nabídkách ostatními uživateli.S vystavenými inzeráty lze samozřejmě nadále pracovat. Lze je upravovat, doplňovat informacemi, prodlužovat platnost inzerce, mazat apod. O dostupných možnostech práce s vystaveným inzerátem si přečtěte v části Úprava inzerátu.


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás