Propojení Sreality.cz se Seznamem naplno

Výhody propojení Sreality.cz a Seznam naplno, v případě, že máte Seznam naplno aktivní. 

Porovnání Seznam naplno vs. Seznam zdarma

Pokud máte aktivní Seznam naplno, zobrazí se logo vaší společnosti v detailu aktivních inzerátů u všech vašich nabídek. Toto logo se zobrazí díky aktivovanému Seznamu naplno i v adresáři realitních kanceláří. Bez Seznamu naplno se logo v adresáři RK vůbec nezobrazí, i když ho máte na Firmy.cz nahrané. Díky tomu hned v adresáři RK či při vyhledávání nabídek uživatelé ví, s kým jednají a budujete si takto povědomí o své značce a působí to profesionálně a důvěryhodně.

V případě Seznamu naplno se u vaší společnosti zobrazí oproti Seznamu zdarma – logo realitní kanceláře, otevírací doba, graf portfolia RK, akční nabídky a události, ve kterých můžete více upozornit na to, jaké služby poskytujete nebo je můžete využít na prezentaci svých nabídek, fotografie a hodnocení. Všechny tyto údaje se získávají z firemního zápisu na Firmy.cz.

          

Je jenom na vás, jak vylepšení profilu využijete pro svou prezentaci. Díky Seznamu naplno na vás mohou uživatelé narazit při hledání na Seznamu. Váš vylepšený profil, kde se zobrazují navíc i nabídky z Sreality.cz (například odkazy na sociální sítě a mnoho dalšího), tak může oslovit mnohem více lidí. 

Další výhody Seznamu naplno a možnosti spuštění najdete tady.

Návod na jednoduché vylepšení svého profilu a spuštění Seznamu naplno najdete zde: