Přihlášení s dvoufázovým ověřením

Při přihlašování se ke svému Seznam účtu, u kterého máte nastaveno Dvoufázové ověřování, vstupuje do celého procesu další nutný krok - právě ono ověřování přihlášení.
 
  • Po úspěšném přihlášení se zobrazí okénko s informací o vyčkávání na úspěšné ověření probíhajícího přihlášení.

 
Nedaří se vám ověřit přihlášení? Nemáte u sebe ověřovací zařízeni? Klikněte na odkaz Mám problémy s ověřením a postupujte dle následujících kroků...
 
  • Na všech vašich Seznam prohlížečích, které máte nastaveny jako ověřené, se zobrazí upozornění na přihlášení s požadavkem na jeho schválení či zamítnutí.
 
                    (Seznam prohlížeč pro počítače)                                                 (Mobilní aplikace Seznam.cz)
   
Nepřesná poloha?
Zobrazená poloha v notifikaci nemusí nutně odpovídat fyzické poloze zařízení, na kterém k přihlášení došlo. V některých případech se bude jednat jen o přibližnou polohu určenou dle poskytovatele internetového připojení. Informaci o poloze tak berte pouze orientačně.
 
  • Kliknutím na POVOLIT dojde k úspěšnému přihlášení.
  • Kliknutím na ZAMÍTNOUT dojde k návratu zpět na přihlašovací formulář a k přihlášení tak nedojde a rovnou se zobrazí i nabídka pro změnu hesla.
 

 
TIP:
Pokud jste se pomocí Dvoufázového ověření přihlásili v jakémkoliv prohlížeči, můžete si jej přidat jako další důvěryhodný prohlížeč.


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás