Chytré karty

Na pravé straně výsledků vyhledávání se při některých dotazech může zobrazit tzv. chytrá karta, která má za cíl usnadnit cestu k informacím různého druhu.

Chytré karty zobrazujeme k těmto tématům:

Organismy

Karta zahrnuje zvířata, dinosaury, rostliny a houby, obsahuje kromě obrázků ze služby Obrázky.cz a krátkého popisu také wikipedické odkazy na vyšší taxony, v nichž se daný druh nachází. V případě, že dotaz směřuje na konkrétní druh zvířete, zobrazí se i nápověda, kam se za ním uživatel může jít podívat do ZOO.

Podoba chytrých karet zobrazující živé organismy

Chytrá karta živé organismy

Fotbalové a hokejové kluby a jejich hráči

Při zadání dotazu na konkrétní fotbalový či hokejový tým se zobrazí informace, které jsou pro fanoušky důležité – datum následujícího zápasu, výsledek posledního zápasu a pořadí týmu v tabulce soutěže. Na dotaz na aktivního fotbalistu či hokejistu se vydá karta s wikipedickými informacemi i aktuálními statistikami hráče.

Ve vyhledávání se také zobrazí automaticky aktualizovaná karta se stavem zápasu, který právě probíhá.

Podoba chytrých karet zobrazující fotbalové a hokejové kluby a jejich hráče

Chytrá karta fotbalové a hokejové kluby

Politici

Pokud se uživatel zeptá na současného českého politika, zobrazí se v chytré kartě medailonek z Wikipedie, politická příslušnost, další užitečné odkazy na sociální sítě či webovou stránku a v neposlední řadě zhodnocení pravdivosti výroků ze stránek Demagog.cz.

Podoba chytré karty zobrazující politiky

Chytrá karta politici

Firmy

Při zahledání konkrétní firmy se v chytré kartě zobrazí základní informace o dané společnosti, kontakty či otevírací doba.

Podoba chytré karty zobrazující firmu

Chytrá karta firmy

Recenze

Při zadání dotazu na konkrétní mobilní telefon se zobrazí chytrá karta s recenzemi, videi a dalším souvisejícím obsahem.

Podoba chytré karty zobrazující recenze mobilního telefonu

Chytrá karta recenze

Zimní střediska

Chytrá karta Zimní střediska zobrazuje základní informace, kontakty a další související obsah s hledaným střediskem.

Podoba chytré karty zobrazující informace o zimních střediscích

Chytrá karta zimní střediska

Turistická místa

Tato karta se zobrazí při zahledání dotazu, který může být pochopen jako turistický cíl. Karta nabídne obrázky z místa, užitečné informace či propojení s Mapy.cz

Podoba chytré karty zobrazující zajímavé turistická místa

Chytrá karta turistická místa

Recepty

Máte chuť si dát něco dobrého, ale nevíte, jak na to? Karty s recepty Vám naservírují přesně to, co potřebujete. Obsahují všechny ingredience, bez kterých se neobejdete a řeknou Vám přesný postup, abyste vždy docílili znamenité chuti.

Podoba chytré karty zobrazující detaily receptu

Chytrá karta recepty
Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás