Fórum nápovědy

Seznam

Zobrazení navigace na Apple watch

Josef Kubát

17.4.2019 v 13:19

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, zda je možné zobrazit příkazy z navigace na iPhonu na Apple watch.

Děkuji za odpověď.

Michal Pešl

7.2.2023 v 22:04

Dobrý den,
připojuji se i já s prosbou. Jak je zde již několikrát zmíněno, tak hodinky AW na to připravené jsou, LTE již podporuje T-mobile a O2. Za tak parádní mapy bych byl ochoten jednorázově i nějakou tu stovku zaplatit.

Xtuner reagoval na příspěvek od Jana Helpdesk

18.2.2023 v 15:06

Nějaké novinky v rámci mapy.cz na apple watch?

Ivan Uram

21.2.2023 v 13:39

Potrebujem to alo soľ, keď sa každý kto to dopytuje zloží po 10€ tak to celé zaplatí.

Vladimír Soldan

10.3.2023 v 16:31

Dobrý den,

i já se přikloním k dotazu, zdali neplánujete mapy.cz pro Apple Watch?

Bral bych je i za jakýkoliv poplatek!

Děkuji, ať se daří!

Slavik

14.3.2023 v 18:14

Přidávám e také. Bylo by to super, hlavně na horách.

Josef Kubát

16.3.2023 v 14:17

Dobrý den,

jsou to již téměř 4 roky a pořád není aplikace mapy.cz na hodinkách Apple Watch. Je to smutné. Nejrozšířenější platforma a od vás stále nic.

Brighteye 82

31.3.2023 v 16:21

Dobrý den,

čte to tady někdo ze Seznamu? Můžete prosím sdělit, jestli se pracuje na mapy.cz pro Apple Watch, a jestli ano, kdy by mohla být aplikace k dispozici. Turistické mapy mi na hodinkách opravdu chybí, a jak čtu tuto diskuzi, nejsem sám:)

Díky za odpověď,
Radek

Michael Krueger

9.4.2023 v 9:29

Myslim ze Mapy.cz na to ser....

Daniel Rzyman

26.4.2023 v 20:46

Na Islandu, v Gruzii, na Lofotech, zkrátka všude tam jsem potkal třeba Nory nebo Poláky, kteří si pochvalují MAPY.CZ, jste špička ve světě turistiky.
Proč se proboha snažíte vytvářet automapy, když je tady nepřemožitelná konkurence a neprofilujete se právě na ten OUTDOOR, který nikdo nemá tak zmáklý jako Vy?

Snad každý majitel Apple Watch je využívá ke sportu a turistice. Turistické mapy jsou tam potřebné jako sůl. Zkoušel jsem všechny možné nahrážky, ale to prostě není ono.

Prosím, slitujte se tady nad tou skupinou a vyslyšte nejen naše prosby.
My Vám zcela jistě zajistíme patřičnou osvětu.

Děkují Beta testeři

Lukáš Lavička

22.5.2023 v 8:41

Asi je potřeba, aby psalo více lidí. Tak napíšu i já. I mne by se líbila app na apple watch.
Pro začátek by stačili i jen to navigování (šipky a vzdálenost od odbočky).
Samozřejmě vyšší cíle jen výtán. Apple watch z eSim + Mapy.cz a nemusel bych vozit mobil na kole.

J Wajtr

10.6.2023 v 12:02

Ted zacinam o AW uvazovat kvuli uplne necemu jinemu nez jsou mapy.cz, ale jako turista jsem planoval mapy.cz na aw pouzivat. Sokuje me ze se to min.tady resi 4 roky, jeste vic me udivuje jak na to Seznam nereaguje! Jak pisi ostatni, mapy.cz jsou naturistiku top aplikace, tahle ignorance je ale tristni :(

Zdenek Voves

10.6.2023 v 14:11

Dobrý den,
Také se připojuji s prosbou o vytvoření aplikace pro Apple Watch.

Děkuji.

Pavol Mazanec

9.7.2023 v 5:47

dobrý deň, tiež sa pripájam, bolo by to skvele mat navigáciu v hodinkách do vás.

Xx Xx

9.7.2023 v 10:40

Pripojuji se, moc bych mapy.cz na AW ocenil.

Michal reagoval na příspěvek od Jana Helpdesk

14.7.2023 v 7:49

Dobrý den,

o jak daleké budoucnosti se bavíme? Je to již 3 roky a nic se nezměnilo?

Díky

Michal reagoval na příspěvek od Michal

18.7.2023 v 8:50

Odpověď od technické podpory Mapy.cz je, že podpora chytrých hodinek je stále v plánu, bohužel datum realizace není známý.

Jirka K.

19.7.2023 v 14:45

Dobry den, pridavam se take s prosbou o appku mapy.cz do Apple Watch. Klidne jaka placena verze. Dekuji

Tadeáš Gregůrek

23.7.2023 v 19:02

Také přidávám žádost o podporu apple watch

M 207

27.7.2023 v 15:57

Mapy.cz, přestaňte se pasovat do role spasitelů řidičů a přineste nám na AW to, co umíte nejlépe na světě!
https://www.zive.cz/clanky/mapycz-uz-maji-v-zahranici-stejne-dobre-turisticke-znaceni-jako-v-cesku-takovy-servis-nema-nikdo-jiny/sc-3-a-223425/default.aspx

Michael Ševčík

3.8.2023 v 22:32

Taky bych velmi ocenil podporu, třeba i za poplatek.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Zobrazení navigace na Apple watch

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)