Fórum nápovědy

Seznam

Zobrazení navigace na Apple watch

Josef Kubát

17.4.2019 v 13:19

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, zda je možné zobrazit příkazy z navigace na iPhonu na Apple watch.

Děkuji za odpověď.

Lubor Koníček

31.12.2021 v 9:55

Dobrý den, připojuji se k přáním na Apple Watch appku Mapy. Dobrá mapová aplikace se zobrazením reálné mapy na AW zoufale chybí a jsem si jist, že byste s ní měli úspěch a to nejenom u nás. Mapové podklady pro to máte.

Navíc byste se tím výrazně zviditelnili, protože AW uživatelů jsou ve světě desítky milionů.

Nabízím pomoc s analýzou z uživatelského pohledu.

Juraj Vlk

16.2.2022 v 16:07

pridavam sa k tym co by radi videli mapy.cz na apple watch. uplne bude stacit moznost vidiet mapu a bod kde sa nachadzam, nic specialne netreba, na to je mobilna apka, myslim ze tato vychytavka vam nemusi zozrat vela clovekohodin...
dakujem!

Adam Skokan

9.3.2022 v 15:31

Kdy už budou Mapy.cz na AW ??? !!!

Petr Tržický

13.3.2022 v 14:31

Dobrý den, a mohla by se přidat i podpora huawei watch 3 pro když je na mobilech huawei hms.

Jirka K.

9.4.2022 v 16:35

Dobry den,

Taky se pridavam s zadosti a jednoduchou appku mapy.cz pro Apple Watch. Staci jen mapa a pozice zarizeni

Dekuji

C Petr

1.6.2022 v 8:11

Protože jsem si nevšiml, že by na prosby a dotazy ohledně přidání aplikace MAPY.CZ do Apple hodinek někdo reagoval, zeptám se jinak: Není to spíš o ochotě Applu přidat MAPY.CZ do svého Storu a na čem asi záleží, aby se tak stalo? Případně aby mapa Applu přidala turistický podklad a odkoupila ho od Seznamu…atd na tři krále? Na rovinu: koho je potřeba podplatit? :-)

Michael Novák reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

2.7.2022 v 0:33

To je ale mooc špatné, že na tom nepracujete!!
Jsem zde po 3 letech a od Te doby z Vaší strany stale nic!! :((

Petr Srubek

20.7.2022 v 23:31

Také se přidávám s prosbou ať Mapy fungují na Apple Watch ,-)

M 207

29.7.2022 v 14:23

Proč zde někdo z Mapy.cz nemůže konečně vysvětlit, v čem je problém? Vyloučil bych neschopnost programátorského týmu, ten je na úrovni. Co tedy? Apple blokuje cizí mapy tak, jako fakticky blokuje cizí prohlížeče (na iOS & spol. mají všech "cizí" prohlížeče vykreslovací jádro ze systémového Safari, i když se tváří jako Firefox, Chrome a já nevím co ještě... Apple...)? Nebo nedostačuje API a technické možnosti Apple Watch? Nebo se jedná o politiku? (Viděl někdy někdo nějaké promo video na Mapy.cz od Seznamu z obrazovky iPhonu - z něčeho jiného, než z Androidu? Dokud to nedostaneme na geekovský Wear OS nebo něco, co funguje s Androidem, tak to jablíčkáři mít napřed nebudou, i když by to na Watch dát šlo...)

Denis Tomas

11.9.2022 v 13:26

Než budou mapy.cz na Apple watch (a jestli vůbec někdy). Zkuste Work out doors, můžete si na mapy.cz naplánovat trasu a tu tam exportovat. Ale je to hrozná škoda, protože turistických appek je jako šafránu, většinou cizí s malou podporou cz. Tady světově mapy.cz přichází o solidní peníze i příležitost….

M 207 reagoval na příspěvek od Denis Tomas

22.9.2022 v 18:34

Děkuji za tip. Nejde mi o plánování tras, jen o zobrazení kvalitní turistické mapy na zápěstí. Zkoušel jsem několik různých aplikací, ale mapové podklady byly otřesné. Stejně otřesné je i to, že nikdo ze Seznamu se tu k tomuto požadavku a (jak píšete) promarněné příležitosti, není ochoten vyjádřit... Proč? Nepříjemné dotazy, které se jim nechce řešit, prostě "přemlčí"?

Martin Rejsa

8.10.2022 v 23:45

Přidávám se k ostatním. Mapy.cz pro Apple Watch by byla naprostá pecka. Jediná současná použitelná appka pro turistiku je WorkOutDoors Jinak je konkurence s offline mapama pro Apple Watch téměř nulová.

Jakub Štefka

7.11.2022 v 11:51

Proc to vazne? Zobrazovani turisticke mapy je neco co mi na apple watch fakt chybi a nebudu sam ...

Michal Buchta

13.11.2022 v 20:01

Dobrý den, prosím chceme Mapy.cz na Apple Watch!

Michal Novotný

20.11.2022 v 0:42

Dobrý den, tuto možnost bych rovněž uvítal. Bez problému i placenou verzi…

Jaroslaw Pawluczuk

13.12.2022 v 11:52

Mapy Cz the best.

Jan Doleček reagoval na příspěvek od Jana Helpdesk

13.12.2022 v 13:34

Dobrý den,

připojuji se k prosbě o Mapy.cz v Apple Watch. A to ať už v ideální podobě samostatné aplikace s možností off-line map, nebo v podobě zobrazování navigačních pokynů z aplikace z telefonu (jako "aspoň něco" řešení).

Jinak jsem dlouholetý fanda mapy.cz a vychvaluji, kde můžu 👍

Honza

Martin Kutálek

21.12.2022 v 14:21

+1

Zdeněk Filipčík

17.1.2023 v 21:19

Take prosim o podporu Apple watch.

Roman Slivka

29.1.2023 v 13:15

Naprosoto souhlasím s ostatními prosím o mapy.cz na apple watch děkuji.

Spoléhám se na Vás na kole, či pěšky
mapy.cz beru i na běžky
tak už nás nenechte čekat
chceme mapy.cz vidět v hodinkách tikat!!!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Zobrazení navigace na Apple watch

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)