Fórum nápovědy

Seznam

Nelze zaškrtnout www.google.com jako podporované url

Kassdav

31.7.2023 v 20:31

Jako kurýr Woltu jsem využíval hlavně Mapy.cz pro navigaci ve městě. Oficiální aplikace Wolt kurýrů nemá možnost nastavit si Mapy.cz jako defaultní navigaci, takže si člověk nastavil Google mapy a v androidu pak zaškrtl Mapy.cz jako defaultní navigaci. Vše fungovalo asi rok, než z ničeho nic přestalo. Delší dobu jsem se pídil po důvodu proč to nefunguje nyní a přišel jsem na následující. Když zakážu aplikaci google map, otevírá se prohlížeč s url linkem www.google.com .. Když se podívám do nastavení Mapy.cz, kde je možnost otevírat podporované url linky přímo v aplikace Seznam map, je tu právě odškrtlá možnost www.google.com.. Když jí zaškrtnu, odejdu, opět se odškrtne.. Z nějakého důvodu se tedy nedá zaškrtnout link www.google.com, což právě zapříčinilo to, že již nemohu jendoduchým kliknutím používat Mapy.cz k navigaci k zákazníku, protože aplikace Woltu generuje link www.google.com .. Předpokládám, že problém musí být přímo v aplikaci Mapy.cz, neboť podporované url si nastavuje právě přímo Seznam. Rád bych tedy poprosil o pomoc a případné předání na IT oddělení, kde by problém snad mohli vyřešit. Zakopaný pes totiž bude právě v tom, že nelze zaškrtnout tento url link. Děkuji

Jiří Mráz reagoval na příspěvek od Kassdav

29.3.2024 v 13:17

zdravím, kde prosím najdu ten návod?

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Nelze zaškrtnout www.google.com jako podporované url

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)