Technické podmínky Sauto.cz

Řazení inzerátů na Sauto.cz
 
Inzeráty:
 
Inzeráty se na službě dají vyhledat na základě zvolených filtrů, ty mohou být buďto obecné – například kategorie vozidel osobní, nebo specifické. Specifické filtrování lze provést prostřednictvím výběru výrobce, modelu, nájezdu a další nabídky podle strukturovaných dat z inzerátů.
 
Prodejci:
 
Prodejce je možné hledat v adresáři prodejců buď dle regionu nebo přes vyhledávací pole. Výsledky ze všech hledání jsou řazení dle abecedy.
 
 
Základní řazení výpisů:
 
Výpis inzerátů řadíme ve výchozím pohledu podle časového razítka vložení inzerátu a nejvyššího ID inzerátu, případně dle využívání funkce „topování“.
 
 
Možnosti řazení:
 
Od nejlevnějšího – řazení od nejnižší ceny, dále podle ID inzerátu od největšího.
 
Od nejdražšího – řazení od nejvyšší ceny, dále podle ID inzerátu od největšího.
 
Podle stavu tachometru – řazení podle nejmenšího nájezdu vzestupně, dle hodnocení od společnosti Cebia od nejvyššího, dále dle data výroby od nejnovějšího, dále dle ceny od nejnižší.
 
Podle roku výroby – od nejnovějšího, dále dle ceny od nejnižší, dále dle hodnocení od společnosti Cebia dle nejvyššího, dále dle tachometru od nejnižšího.
 
Podle data vložení – dle času vložení inzerátu do administračního systému od nejbližšího, dále dle ID inzerátu od nejvyššího. Datum a čas platby inzerátu nemá na řazení vliv. Při vytopování inzerátů se topované inzeráty budou zobrazovat na předních pozicích. Doba zobrazování na předních pozicích záleží na četnosti vkládání nových inzerátů, či frekvenci topování dalšími prodejci a Sauto tuto dobu negarantuje.
 
 
 
Seznam.cz - hint:
 
Pokud se zobrazí při zadání fulltextového dotazu hint na Sauto.cz, jsou inzeráty v hintu řazeny dle časového razítka od nejnovějšího inzerátu, při shodě dle ID inzerátu od nejvyššího. V hintu se zobrazí první 3 inzeráty z daného filtru.
 
Reklamní pozice:
 
Branding a Video Branding
Reklama se zobrazuje po obnovení stránky včetně horní pozice, na domovské stránce, ve výpisu inzerátů a v detailu inzerátu.
 
Rectangle
Reklama se zobrazuje v dolní části stránky na domovské stránce, ve výpisu inzerátů a v detailu inzerátu.
 
Skyscraper
Reklama se zobrazuje v pravé části stránky, ve výpisu inzerátů a v detailu inzerátu.
 
Kalkulačka / Mobilní kalkulačka
Reklama se zobrazuje v detailech inzerátů.
 
Middle rectangle
Reklama se zobrazuje ve střední části domovské stránky a ve výpisu inzerátů.
 
 
Vlastní karta vozu
Registrovaný firemní prodejce má možnost objednat si doplňkovou službu „Vlastní kartu vozu“. Tím dosáhne umístění bannerů v detailech všech svých inzerátů. Rozpis bannerových formátů a cen naleznete ZDE.
 
Přednostní výpis – Firemní inzerent má možnost zakoupit si pozici Přednostní výpis, tato pozice je součástí výpisu inzerátů, je defaultně na 7. či 8. místě po dobu jednoho týdne, v této pozici může měnit vybrané vozy, které odpovídají nastavenému filtru na výrobce.
 
Topování
Firemní inzerenti mají možnost zakoupit si vyšší pozici pro svůj inzerát. Cena jednoho topnutí je 4,-Kč bez DPH. Topování provedete v administračním rozhraní Sauto.
Soukromý inzerenti mohou provést topování svého inzerátu ve svém administračního rozhraní. Cena jednoho topnutí je 29,-Kč bez DPH.
 
Zrcadlení na Sbazar
Firemní inzerenti, kteří mají předplatné inzerce ve velikosti Sauto 10, Sauto 100, Sauto 200 nebo Sauto 300 si mohou objednat službu Zrcadlení na Sbazar. Ta jim zajistí automatické kopírování jejich prodejních inzerátů z jejich profilu Sauto na Sbazar.