Technické podmínky Sauto.cz

Řazení inzerátů na Sauto.cz
 
Inzeráty:
 
Inzeráty se na službě dají vyhledat na základě zvolených filtrů, ty mohou být buďto obecné – například kategorie vozidel osobní. Specifické filtrování lze prostřednictvím výběru výrobce, modelu, nájezdu a další nabídky podle strukturovaných dat z inzerátů.
 
Prodejci:
 
Prodejce je možné hledat v adresáři prodejců buď dle regionu nebo přes vyhledávací pole. Výsledky ze všech hledání jsou řazení dle abecedy.
 
Základní řazení výpisů:
 
Výpis inzerátů řadíme ve výchozím pohledu podle časového razítka vložení inzerátu a nejvyššího ID inzerátu, případně dle využívání funkce „topování“.

 
Možnosti řazení:
 
Od nejlevnějšího – řazení od nejnižší ceny, dále podle ID inzerátu od největšího.
 
Od nejdražšího – řazení od nejvyšší ceny, dále podle ID inzerátu od největšího.
 
Podle stavu tachometru – řazení podle nejmenšího nájezdu vzestupně, dle hodnocení od společnosti Cebia od nejvyššího, dále dle data výroby od nejnovějšího, dále dle ceny od nejnižší.
 
Podle roku výroby – od nejnovějšího, dále dle ceny od nejnižší, dále dle hodnocení od společnosti Cebia dle nejvyššího, dále dle tachometru od nejnižšího.
 
Podle data vložení – dle času vložení od nejbližšího, dále dle ID inzerátu od nejvyššího.
 

 
Seznam.cz - hint:
 
Pokud se zobrazí při zadání fulltextového dotazu hint na Sauto.cz, jsou inzeráty v hintu řazeny dle časového razítka od nejnovějšího inzerátu, při shodě dle ID inzerátu od nejvyššího. V hintu se zobrazí první 3 inzeráty z daného filtru.
 
Reklamní pozice:
 
Branding a Video Branding
Reklama se zobrazuje po obnovení stránky včetně horní pozice, na domovské stránce, ve výpisu inzerátů a v detailu inzerátu.
 
Rectangle
Reklama se zobrazuje v dolní části stránky na domovské stránce, ve výpisu inzerátů a v detailu inzerátu.
 
Skyscraper
Reklama se zobrazuje v pravé části stránky, ve výpisu inzerátů a v detailu inzerátu.
 
Kalkulačka / Mobilní kalkulačka
Reklama se zobrazuje v detailech inzerátů.
 
Middle rectangle
Reklama se zobrazuje ve střední části domovské stránky a ve výpisu inzerátů.
 
Vlastní karta vozu
Prodejce má možnost objednat si doplňkovou službu „Vlastní kartu vozu“. Tím dosáhne umístění bannerů v detailech všech svých inzerátů. Rozpis bannerových formátů a cen naleznete ZDE.

Přednostní výpis - inzerent má možnost zakoupit si pozici v produktu Přednostní výpis, tato pozice je součástí výpisu inzerátu, je defaultně na 7. či 8. místě po dobu jednoho týdne, v této pozici může měnit vybrané vozy, které odpovídají nastavenému filtru na výrobce.
 
Topování
Firemní inzerenti mají možnost zakoupit si vyšší pozici pro svůj inzerát. Cena jednoho topnutí je 3,-Kč bez DPH. Topování provedete v administračním rozhraní Sauto.