Místa a trasy

Část Místa a trasy v Moje mapy umožňuje přihlášenému uživateli poznamenat si vlastní vyhledané body a zajímavosti na mapě. Lze si tak uložit oblíbená místa nebo naplánované trasy, na která nechcete zapomenout nebo je jen znovu vyhledávat.


Přidat si místo do oblíbených lze kliknutím na tlačítko Uložit, které se zobrazuje v detailu místa pod jeho názvem či adresou v pravém bočním panelu.


 

Přihlášení uživatelé si mohou obsah svých uložených míst a tras zobrazit v pravém bočním panelu po kliknutí na Moje mapy > Místa a trasy. V pravé části uložené položky se nachází symbol tři teček, po kliknutí na něj se nabídnou volby s možnostmim co lze s danou položkou dále provést.S uloženými položkami lze provádět hromadné akce včetně třídění do složek. Pro tuto operaci vyberte z nabídky Hromadné akce a vyberte požadované uložené záznamy. Lze je zařadit do složky, případně smazat.


 

Domov a práce

V horní části záložky Místa a trasy jsou již dva předpřipravené záznamy: Domov a Práce. Tyto dva body budou vždy navrchu pravého panelu v části Místa a trasy a budou se nabízet jako předpřipravené i v případě vyhledávání bodůl např. při plánování.

Přidání místa k těmto dvěma záznamům je možné buďto zadáním adresy nebo kliknutím do mapy. Jednou zadaná poloha lze změnit přes tlačítko "Upravit".


 


Přidat do Oblíbených je možné také plánované trasy, okruhy, vlastní body a měření. Všechny prvky uložené do oblíbených v Moje mapy se také automaticky synchronizují do mobilní aplikace, přihlášené stejným uživatelským účtem.. 


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás