Hlášení chyby na Mapy.cz

Našli jste v mapě chybně popsanou ulici, špatně umístěný dům, zastaralou informaci nebo jakoukoli jinou nesrovnalost? Dejte nám o tom vědět a my vaše hlášení prověříme a chyby opravíme.
 

Hlášení chyby krok za krokem

 1. V pravé dolní části mapy klikněte na tlačítko Nahlásit chybu.

   
 2. Do okénka formuláře vepište, co je na zobrazené mapě špatně.
   
 3. Tahem myši po mapě můžete popis ilustrovat.
   
 4. Máte-li fotku místa, záznam trasy nebo jiný soubor dokládající chybu, můžete nám jej také poslat.
   
 5. Jestli chcete vědět, zda jsme chybu opravili, vyplňte v druhém okénku svou e-mailovou adresu. Dáme vám vědět.
   
 6. Klikněte na tlačítko Odeslat. A pak je to v rukou našich operátorů. Do několika dnů chyby opravíme a Mapy.cz budou díky vám ještě lepší.
 

Jak v mapě chybu označit?

K popisu chyby můžete přidat i obrázek, který nám při posuzování pomůže. Kurzor nad mapou se změní v tužku poté, co kliknete na Nahlásit chybu. Pohybem myši chybu jakkoli naznačte (označte správné umístění, vykreslete čarou správný průběh turistické trasy nebo doplňte část chybějící budovy).

Pokud se vám náčrt v mapě nepovedl, můžete kliknutím na tlačítko Gumovat změnit tužku na gumu a část kresby vymazat. Kliknutím na tlačítko Kreslit se změní guma zpět na tužku a můžete v kresbě pokračovat. Chcete-li kresbu odstranit celou, klikněte na tlačítko Smazat náčrt.

 

A když vlastně nic hlásit nechcete…

…klikněte v pravé horní části připomínkového okna na tlačítko "X"  nebo Zrušit hlášení a pokračujte na Mapy.cz tam, kde jste skončili.

 

Našli jste chybu, která se netýká mapových podkladů?

Zobrazuje se místo mapy bílá plocha? Nefunguje plánovač trasy nebo vyhledávač tak, jak má? Máte dotaz k funkčnosti map nebo návrh na zlepšení?

Obraťte se na naši online technickou podporu, která s vámi problém okamžitě vyřeší.

 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás