Fórum nápovědy

Seznam

zlučenie viacerých stôp v jednu

tibor 35

14.8.2022 v 12:21

Dobrý deň, v gpx editore som dokreslil nové stopy - 2stopy pôvodné, 2 stopy nové zlúčil ich v jednu, ale keď som ten jeden gpx súbor importoval do mapy.cz, tam sa mi zobrazili ako 4 gpx záznamy. Ako to mám urobiť aby aj tu bol jeden gpx súbor?
Ďakujem Tibor

Michal

14.8.2022 v 13:49

Je možnost na úpravu gpx souboru použít tento web: https://gpx.studio/. Slouží k tomu funkce: Extract tracks or track segments a pak Merge with another trace.
Výsledek spojeného gpx je v příloze.

Jan Buriánek

14.8.2022 v 19:56

Dobrý den,
vytvořil jste stopy ale nespojil jste je. Pouze všechny označil a dal exportovat, tím se vytváří pouze vícestopý soubor, kdy všechny 4 stopy jsou v něm jednotlivě.
Na mém webu gpxmapy.cz to jde pospojovat postupně po dvou: označíte první a druhou v pořadí a zaktivuje se funkce spojit 2 stopy. Spojíte je a je z nich jedna. Pak k ní připojíte další v pořadí, a budou spojené 3 a pak ještě tu poslední čtvrtou.
Když budete mít z daných 4 stop jednu, tak exportujete jednostopý soubor.

Udělal jsem Vám na to video zde: https://gpxmapy.cz/pom/spojeniStop1.mp4
Dejte vědět, pokud ho zhlédnete, časem ho smažu...

tibor 35 reagoval na příspěvek od Jan Buriánek

14.8.2022 v 23:41

Dobrý deň,
dík za perfektné video, uložil som si ho, pozeral som ho len v rýchlosti, skúsim si aj ja podľa toho upraviť moje záznamy, lebo ako naschváľ baterky v zlyhali vo všetkej technike (hodinky, mobil). Začiatok a koniec ste určili správne, tá motanica v Kremnici pauza a zároveň koniec záznamu 1. stopy, potom je tam ručne doplnená 2. stopa, zase na inom mobile kúsok záznamu - 3.stopa a 4. stopa ručne vytvorená,. Len časy mi tam nesedia koniec bol cca 16:40, všade som kontroloval časy zač. a koniec, prípadne som zadával ručne, ale to neí až tak podstatné. Inak trasa je vynikajúco nahratá, nemá to chybu - v mapy.cz je všetko OK, skúsim sa s tým pohrať v editore, aby som aj ja vedel editivať a dám Vám vedieť výsledok.

Ešte raz Ďakujem

tibor 35 reagoval na příspěvek od Michal

14.8.2022 v 23:47

Ďakujem za radu, skúsim aj tu možnosti úprav, dobre vedieť. Vyskúšam aj zmeniť START a CIEĽ

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    zlučenie viacerých stôp v jednu

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)