Fórum nápovědy

Seznam

Nevidim Mapy.cz v google play store

Radovan Pleva

24.6.2019 v 7:55

Chci na telefon (Android 4.4. KitKat) nainstalovat mapy.cz, ale v google play store otevrenem na mem telefonu mapy.cz nenajdu. Jeste pred tydnem mi mapy.cz z play sotre nainstalovat sly. Kde je problem?

Pavla Siblova

17.11.2020 v 17:51

Konečně nějaké řešení, když už se k tomu seznam postavil tak jak se postavil. Ještě že máme Ulož.to a dobrodince, kteří nahrávají takovéto užitečné věci, děkuji.
Hanba seznamu :-(

Petra Kubečková reagoval na příspěvek od Přemysl Vlček

1.1.2021 v 15:32

Dobry den....mohu se zeptat na ten navod?Dekuji.

Medvěd Polární

4.1.2021 v 15:23

Prosím, potřebovala bych ještě starší verzi pro android 4.1.2 Nemáte někdo k dispozici?

Jiří Pucholt

9.1.2021 v 8:43

Dobrý den. Měl bych též prosbu na někoho, kdo to ví. Stáhl jsem si z uloz.to verzi pro android 4.4.2 s mapovými podklady pro ČR a SK, vše nainstaloval a funguje.Ale nelze plánovat a ukládat, dokud se člověk nepřihlásí do účtu na seznamu. A to je myslím problém, to nejde. Neustále hláška, že se nepodařilo přihlásit, zkuste to později...Myslím, že to je naschvál vymyšlené, aby to prostě nešlo. Když jsem to samé, myslím verzi 4.4.2 nainstaloval na tablet s androidem 6, v pohodě jsem se přihlásil a mohl plánovat a ukládat. Pokud někdo ví, co s tím, nebo se v něčem pletu, poraďte. Díky a zdravím všechny příznivce "starých" funkčních map, které byly vymyšlený pro lidi a ne proti nim :)

VIT JANAL reagoval na příspěvek od Přemysl Vlček

15.1.2021 v 15:26

Dobry den, dekuji za data. Podarilo se mi to naistalovat a funguje. Jeste jednou diky.
VJ

Paya Name reagoval na příspěvek od Medvěd Polární

16.1.2021 v 19:40

Ale beze všeho, řeklo sluchátko:)

Řešil jsem jak dostat mapy do starého tabletu s Androidem 4.1 a nechal se inspirovat vaším fórem. Vytvořil jsem archiv s apk mapy.cz 6.9.0 pro Android 4.1 až 4.3, který obsahuje české a slovenské offline mapy z prosince 2020. Archiv rar stahujte na ulož.to:
https://uloz.to/tamhle/zerd9o8ri7Fb

Taky bych chtěl uvést na pravou míru předchozí odpověď moderátora "Jana Helpdesk" - starý Android 4.4 určitě umí moderní protokol TLS 1.2. Vím to, protože jsem na takovém telefonu stáhnul offline mapy do tohoto archivu. Tvrdí to i odborníci z Qualys SSL Labs: https://www.ssllabs.com/ssltest/clients.html

Pěkný den
Pavel

Tomáš Klepetko reagoval na příspěvek od Přemysl Vlček

15.7.2021 v 20:50

Děkuji za pomoc. Co se týká ČR a Slovenska tak je to OK. Nešlo by stáhnout i offline mapy dalších států? Mě jde hlavně o Rakousko.

Karel Šebesta reagoval na příspěvek od Přemysl Vlček

20.7.2021 v 9:49

Hezký den,
pane Vlček. Dostal jsem se do stejného problému, který řešíte v příspěvku Jak stáhnout starší verzi Mapy.cz Mám tablet Asus s Androidem 4.2.2 a když se mapy začaly sekat, odinstaloval jsem je s vidinou nové instalace. Bohužel jsem prohrál. Lze ještě dnes stáhnout Mapy.cz ve verzi pro Asus s Androidem 4.2.2. aby tablet opět fungoval? používal jsem jej v 99 procentech pouze pro navigaci v autě. Pokud by bylo možné mi odpovědět na mou adresu vecerz@seznam.cz byl bych velmi vděčný, případně odkaz na tuto variantu by mi velmi pomohl. Bohužel, už jsem důchodce a k těmto informacím se obtížně dostávám. Přeji hezké léto a budu se těšit na případnou odpověď.
S pozdravem
Karel Šebesta

Jaroslav Baroň reagoval na příspěvek od Přemysl Vlček

20.8.2021 v 21:32

Archiv z uloz.to mám stáhnout do počítače a nebo do mobilu? Když ho budu mít stažený, tak co potom s tím udělat, aby mi fungovaly mapy v mobilu? Jaký je další postup? Děkuji za odpověď.

Kamil Vlček

29.8.2021 v 10:56

Existuji taky mapy OsmAnd, ktere jsou taky offline a funguji pro Android 4.0.3+. Porad je mozne stahnout offline soubory z celeho sveta. Nejsou tak dobre jako mapy.cz ale daji se pouzit.
https://m.apkpure.com/osmand-%E2%80%94-offline-maps-travel-navigation/net.osmand
https://osmand.net/

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Nevidim Mapy.cz v google play store

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)