Fórum nápovědy

Seznam

Export GPX z mobilní aplikace, nebo z webové na mobilu

Stepan Bouda

13.1.2019 v 12:03

Potřeboval bych do své navigace Garmin dostat GPX, který jsem si vytvořil v aplikaci mapy.cz.
Garmin mobilní aplikace Connect podporuje import GPX.

Ale aplikace Mapy.cz nepodporuje export v GPX.

Podporuje to webová verze, ale když se ji pokouším otevřít na mobilu, vždycky se mi po přihlášení otevře mobilní aplikace. Děsně mě to frustruje, už si tu s tím hraju tři hodiny.

Help please?

Štěpán

Pavel Kajnar reagoval na příspěvek od Mapyvmobilu

13.7.2020 v 21:55

Dobrý den,
zkuste to v prohlížeči Safari, kdy po exportu gpx vyskočí možnost stažení souboru. U mě Vámi popisované chování nastává v případě exportu do GPX v prohlížeči Chrome.

Ivan Hynek

18.7.2020 v 21:33

Nedovedu pochopit, kdyz po funkci exportu do GPX v mobilni aplikaci vola tolik uzivatelu, ze to seznam ignoruje. Je trochu nesmysl sebou tahat PC abych si mohl naplanovat a zobrazit trasu napr. v Garminu. Nechapu.

Jan Skácel

21.7.2020 v 10:38

Připojuji se s prosbou o export GPX, KML, KMZ z mobilní aplikace (iOS).
Import (např. do Garmin Fenix s mapami) je nyní z vaší strany uživatelsky velmi velmi nepříjemný, jakkoliv je řešitelný...
Děkuji :)

Petr Horny 487

21.7.2020 v 10:52

Dobrý den,
také se přimlouvám k přidání exportu do GPX z mobilní aplikace.
Tato funkce by hodně zpříjemnila používání appky mapy.cz.
Děkuji.

Petr H.

Storm X

22.7.2020 v 9:10

Souhlas, v aplikaci mi to taky hodně chybí.

Tomáš Svoboda

23.7.2020 v 10:14

Mají nás na párku...

Honza Svoboda

28.7.2020 v 15:19

Dobrý den, kdy prosím plánujete zapracování funkce, aby šlo stahovat .gpx soubory z mobilních aplikací? Předem děkuji za odpověď.

Ivo Solánský

1.8.2020 v 13:19

Taky podporuju pridani funkce exportu do mobilni appky, prosim developeri - jedna se o elementarni funkcionalitu.

Workaround, ktery pouzivam:
naplanovat
sdilet
odkaz otevrit v chrome
export

Roberto Simano

16.8.2020 v 10:30

Co je na exportu gpx z app tak složitého? Proč to stále není k dispozici?

Tomáš Vodňanský

6.9.2020 v 20:37

Zdravím. Nějaký pokrok s exportem gpx v mobilní aplikaci? Bylo by to supr a vidím že nejsme sám kdo by to ocenil.

Hynek Rajský

14.9.2020 v 23:53

Tak zatím dělám na iphone takto:

v aplikaci mapy.cz si najdu trasu
dám sdílet
v dolní vyjížděcí liště vyberu přidat do seznamu četby
přepnu do safari prohlížeče a v seznamu četby otevřu odkaz
otevře se mi trasa v prohlížeči jsem na mapy.cz a dám exportovat gpx
dám stáhnout a buď soubor otevřu nahoře vpravo z té šipky v kroužku nebo v aplikaci soubory
otevře se text a dám vpravo nahoře ikonu sdílet
vyberu zkopírovat do aplikace Connect (není v základní nabídce, takže klikám v nabídce na další, až se mi tam aplikace nabídne)
no a je to

Jiri Rejmon

11.10.2020 v 18:23

Mám hodinky do, kterých se snažím přenést soubory gpx z map seznamu. Vytovořil jsem si trasu a exporotoval do gpx. Ale nelze soubor nahrát, přitom jiné gpx soubory nahraji. Je chyba u Vás nebo u Garminu?

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Jiri Rejmon

26.10.2020 v 19:44

Dobrý den, to asi není otázka na nás, ale Garmin. Podporuje standardní .gpx formát.

Jan Zach

5.11.2020 v 11:43

Nyní nelze exportovat trasu a vůbec nelze vytvořit gpx soubor. Kolečko se točí asi hodinu a pořád nic. Už mi to nefunguje asi 14 dní. Je problém u mě nebo u vás? Děkuji za odpověď.

Pavel Jurik

17.11.2020 v 0:47

MAPY.CZ: Tady a jinde se Vas desitky lidi nekolik mesicu ptaji na tu jednu a samou vec. KDY a jestli pridate export GPX do mobilni aplikace????? PROC ALESPON NEODPOVITE??? Dokonce na toto vlakno odkazujete z jinych vlaken a stejne tu odpoved neni.

diky predem za odpoved

Pavel Jurik reagoval na příspěvek od Jan Zach

21.11.2020 v 1:43

zkusil bych jine prohlizece, jestli to nepomuze.
osobne mi to na iphone z chrome take nejde vyexportovat, ale nastesti ze safari ano.

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Pavel Jurik

23.11.2020 v 20:02

Dobrý den,

export/import přidáme, až ho uděláme ;-) Nevěšte hlavu, na počátku 2021, by už mohlo začít něco vznikat..

Pavel Jurik reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

11.12.2020 v 0:32

dekuji alespon za informaci o terminu.
Vase aplikace je jedna z nejlepsich na turisticke/cyklo/běžkové plánování v ČR a touto chybějící banalitou zbytečně nutíte užvatele hledat alternativy.
Osobně bych jen z tohoto důvodu přešel např. na Locus, kdyby byl dostupný i na iOS.

Když už nemáte aplikace na chytré hodinky, tak byste mohli alespoň podporovat export GPX.

díky
pj

Tonyter

7.1.2021 v 19:44

Vypadá to, že Mapy nevědí jak na to :)

Ondřej Holan

8.1.2021 v 8:30

Jiz dva roky vas lide zadaji o tuto utilitu.
Budto na nas dlabete nebo jste stejni lemplove jako nase draha vlada! Dva roky!! Neskutecne.. konec s vasimi mapami!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Export GPX z mobilní aplikace, nebo z webové na mobilu

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)