Fórum nápovědy

Seznam

Připomínky

Michal

27.3.2024 v 10:56

Dobrý den, mám dvě připomínky. Používám mapy.cz jako kurýr a jezdím, denně desítky adres. Mapy.cz jsou tedy pro mne dokonalým a nepostradatelným pomocníkem. Co mi však hodně chybí, je chybějící cílová adresa s číslem domu ve chvíli, kdy jsem v cíli a zobrazí se zelené okénko "Jste v cíli". Právě na tomto okénku bych přivítal zobrazené cílové adresy.
Druhá věc je jen drobnost. Hlasové hlášení "zde odbočte vpravo" je ve slovenštině. Proč?
Díky

Jakub Faifer • tým Mapy.cz

27.3.2024 v 13:12

Dobrý den,

ohledně průpisu adresy v cíli, máte aktuální verzi aplikace? Pokud zkoušíme na Android i iOS je to v pořádku.
Stejně tak ten hlas. Jakou verzi aplikace na jakém OS provozujete? díky

Michal reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

27.3.2024 v 20:56

Dobrý den, zapomněl jsem uvést, že Mapy.cz používám téměř výhradně přes Android Auto. Nevím, zda tato informace může mít vliv na mé dotazy. Mobilní telefon Samsung Galaxy S23 Ultra s Android 14. Verze Mapy.cz 9.47.0 (9470001). Děkuji

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Michal

28.3.2024 v 8:19

Bude mít, zcela zásadní ...

Michal reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

28.3.2024 v 8:41

Tedy v Android Auto mám smůlu?

Sivakvasil

2.4.2024 v 14:01

Toto mi ukazovala navigace ikdyž byla zacpa mam mapy cz on line asi nakej mate problem technyckej nevi prisim opravteo

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Michal

3.4.2024 v 10:24

Připravíme do další verze..

Jakub Faifer • tým Mapy.cz reagoval na příspěvek od Sivakvasil

3.4.2024 v 10:24

Máte v plánovači nastaveno při plánování "rychlá s dopravou" nebo jen "rychlá" ?

Michal reagoval na příspěvek od Jakub Faifer

16.4.2024 v 9:45

Hluboce se klaním a vyjadřuji velké díky. Po poslední aktualizaci je vše dle mých představ. Ještě jednou DÍKY!

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Připomínky

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)