Fórum nápovědy

Seznam

údaje od uživatelů

Petr s

11.7.2022 v 15:50

Jak se tak na to dívám, tak od uživatelů, kteří se registrují prostřednictvím "tlačítka" získáme pouze kontaktní údaje ve formě telefonní číslo a e-mail. Ale my potřebujeme u zákazníků, kteří se registrují i adresu, poněvadž jakmile se registrovaný zákazník přihlásí, již se nám v jeho objednávce zobrazí i adresa, kam zboží zaslat. Jak je to vyřešeno zde?

Petra Jeřábková • Moderátor

27.7.2022 v 7:38

Předávání doručovací adresy plánujeme výhledově přidat, vždy ale bude pro uživatele nepovinné - ponecháváme vždy na jejich rozhodnutí, jaké údaje chtějí při přihlášení předat (vyjma těch technicky nezbytných). V tomto směru je tedy vždy potřeba počítat se situací, že se uživatel rozhodne nepovinné údaje nesdílet.

Vítězslav Dvořák

3.10.2022 v 19:16

Nelze se dostat s vlastním názorem, jsem rád že jsem se dostal sem. Celej seznam mě začíná pěkně srát. Přihlášení do emailu je oproti minulejch dob tragedie, kterej blbec tohle vymyslel. kopnout ho do prdele, ať se jde živit s lopatou. Navíc. Pořád mi tu vyskakuje tabule s autorizací, když to potvrdím je to tu znova, prostě otravný, obtěžující, se seznamem končím...

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    údaje od uživatelů

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)