Výpis inzerátů na Sreality.cz

Po vyhledání dostupných inzerátů se nyní nacházíte na stránce s nabídkou nalezené inzerce.
 
  • V levé části stránky se nachází mapa, na níž se zobrazují počty inzerátů v různých lokacích. Najetím kurzorem myši na mapu a otáčením kolečka myši si můžete mapu přiblížit a podrobněji si zobrazit lokace s aktivními nabídkami.
     
  • V pravé části stránky se zobrazují náhledy jednotlivých inzerátů. Kliknutím na inzerát si zobrazíte jeho obsah.
     
  • Nad nimi se ještě nachází nabídka pro výběr řazení inzerátů (nejnovější, nejlevnější, nejdražší), možnost zobrazit si na stránce více inzerátů, tlačítko na upravení možností hledání a odkaz na uložení nastavených parametrů hledání (pro přihlášené uživatele).

 

Na konci stránky se nachází tlačítka pro přechod.na další podstránky s dalšími vyhledanými nabídkami.

 

Je možné, aby se zobrazovala stejná nabídka vícekrát?

Ano, možné to skutečně je. Nemovitost může při prodeji či pronájmu zastupovat více realitních kanceláří najednou. Zobrazujeme proto bez zvýhodnění jedné či druhé realitní kanceláře všechny takové existující nabídky.

Setkat se můžete také s různými barvami názvů inzerátů a špendlíků v mapě. U již zobrazených inzerátů se vám změní barva titulku z červené na fialovou. Jednoduše tak v přehledu inzerátů rozlišíte ty, které jste již viděli a které ne. Stejně tak se změní i barva špendlíku již navštíveného inzerátu.


 

Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás