Zobrazení inzerátu na Sreality.cz

Jakmile si ve výpisu vyhledaných inzerátů některý kliknutím otevřete, zobrazí se vám jeho obsah. V něm naleznete fotografie a popis nemovitosti a kontaktní informace a kontaktní formulář na inzerenta.
 
 • V horní části stránky se nachází fotografie nabízené nemovitosti. Kliknutím na některou z fotografií se přepnete do galerie obrázků, kde si lze všechny dostupné fotografie prohlédnout přehledněji. Vlevo je zobrazena mapa s vyobrazenou lokalitou.


 • V části pod obrázky je uveden název inzerátu, lokalita, v jaké se nemovitost nachází, a cena, za kterou je nemovitost nabízena.
 • Následuje textový popis s podrobnostmi o nemovtosti.


   
 • U konce stránky jsou k dispozici kontaktní údaje na osobu vkladatele inzerátu (majitele nebo zprostředkovatele prodeje), případně i kontaktní formulář, pomocí kterého můžete inzerenta oslovit. Veškerá další komunikace pak již probíhá mezi zájemcem a inzerentem mimo samotnou službu Sreality.cz.


   
Odkud se berou informace v inzerátech?

Autorem všech informací a fotografií jsou přímo vlastníci či zprostředkovatelé prodeje (realitní kanceláře). Uvedení některých základních informací je povinné.
 
Proč některé inzeráty nemají přesnou adresu?

Autor inzerátu může lokalitu nemovitosti nastavit tak, že neurčí přímo její konkrétní polohu či přesnou adresu, ale může nastavit jen zobrazení pouze přibližné ulice či části města.

 

Na stránce se ještě nachází tlačítka pro:


 
 • Přidání do oblíbených, kdy si můžete inzerát označit a po přihlášení se na službě Sreality.cz si jednoduše zobrazit seznam svých oblíbených a sledovaných inzerátů. Pro přidání do oblíbených je třeba se také přihlásit Seznam účtem.
   
 • Sdílení inzerátu, které nabízí sdílení stránky na sociální sítě, či odeslání odkazu na inzerát e-mailem pomocí jednoduchého formuláře.
   
 • Tisk, k okamžitému zobrazení dialogu s možnostmi tisku stránky.
   
 • Přidání poznámky, kdy k inzerátu připíšete vlastní poznámku, kterou uvidíte pouze vy. Tuto možnost mají pouze přihlášení uživatelé.

 

Po stranách se ještě nachází i tlačítka pro přechod zpět na výpis vyhledaných inzerátů a pro přechod na další a předchozí vyhledané inzeráty, mezi kterými tak lze jednoduše listovat.


 

Na úplném konci stránky s inzerátem se ještě nachází tlačítko „Nahlásit chybu“, kdy lze administrátory služby pomocí formuláře upozornit na nepřesnosti v zobrazeném inzerátu.


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás