Seznam naplno propojený s profilem makléře

Výhody propojení profilu makléře se Seznamem naplno

Pokud máte u svého makléřského profilu nastavené IČO a zároveň máte aktivní Seznam naplno, můžete využívat i výhod na Sreality.cz. Některé z nich se vám začnou zobrazovat automaticky. Jsou to například fotografie, nabídky, akce a události nebo recenze z Firmy.cz. Ty se vám zobrazí v podobě žlutých hvězdiček nebo psaných recenzí. Se Seznamem naplno si můžete ke svému profilu přidat videomedailonek a certifikáty.  
Do vašeho profilu makléře se na Firmy.cz také nově propisují i inzeráty z Sreality.cz. Jejich počet ale závisí na tarifu, který jste si na Firmy.cz zvolili.
              
Abyste mohli využívat výše zmíněné výhody, musíte splnit podmínku unikátního IČO u profilu makléře. Pokud je ale stejné jako u registrace realitní kanceláře, výhody Seznamu naplno se budou zobrazovat u ní. Využívat je mohou pouze podnikající FO, nikoliv PO.

Více informací o propojení Sreality.cz se Seznamem naplno si můžete zde.

Jestliže se váš profil makléře propojí se Seznamem naplno, bude stále vedený a zobrazovaný pod realitní kanceláří, pod kterou jste profil založili. Díky tomu zájemci získají více informací o nabídkách a službách jak na vašem profilu, tak u realitní kanceláře.