Vše o hlavní stránce

Seznam.cz je nejpoužívanější česká internetová stránka, která přináší vyhledávací služby, přehled dění i zábavu na jednom místě.
Domovská stránka Seznamu

Stránce dominuje vyhledávací formulář, ve kterém stačí vybrat správnou záložku, vepsat co hledáte a zvolit navržený dotaz nebo stisknout tlačítko Vyhledat.
Našeptávač vyhledávacího pole Seznam.cz

Pod hledacím formulářem následuje v levém sloupci boxík s významnými událostmi a vpravo nabídkou dalších služeb, které provozuje Seznam.cz. Výběrem odkazu přejdete na zvolenou službu.

Pod touto nabídkou následují titulky článků z našich zpravodajských serverů - Novinky.cz, Super.cz, Sport.cz, Stream.cz, Prozeny.cz.

V pravém sloupci se můžete přihlásit do své emailové schránky kliknutím na "Zobrazit přihlášení do e-mailu" a zobrazením přihlašovacího formuláře, přečíst si svůj horoskop, získat informace o televizním programu nebo hledat firmu v katalogu firem Firmy.cz.

Přihlášení do Emailu na domovské stránce Seznam.cz Přihlášení do Emailu na domovské stránce Seznam.cz
 

Přizpůsobení domovské stránky Seznam.cz

Celou stránku Seznam.cz si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a to jak po přihlášení, tak i bez nutnosti přihlašování. Na stránce je možné vybrat si vzhled a rozložení, přeskládat obsah stránky dle Vašich preferencí, přidat si další boxíky s informaci i nastavit množství položek v boxech.

K nastavení domovské stránky se lze prokliknout přes odkaz "Nastavení" v pravém horním rohu stránky.

Odkaz na nastavení domovské stránky Seznam.cz

 

V zobrazené nabídce Nastavení je možné upravovat volby ve třech částech. Pro podrobnější popis prosím klikněte na jeden z následujících odkazů:

 

Volby nastavení domovské stránky Seznam.cz

 

Personalizovanou stránku lze jednoduše vrátit do původního stavu pomocí odkazu „Uvést do výchozího nastavení“.

  • Změnu, kterou provedete jako NEpřihlášený uživatel, ukládáme pouze k Vám na počítač (změnu ukládáme do cookie, je tedy nutné mít cookies povolené a nemazat je po zavření prohlížeče). Na jiném počítači se tedy provedená nastavení neprojeví.
  • Změnu, kterou provedete jako přihlášený uživatel, ukládáme k uživatelskému účtu a díky tomu je možné mít stejně nastavený Seznam kdekoliv, kde se uživatel přihlásí.

Personalizovaná domovská stránka Seznam.cz

Počet aktivních příjemců služby podle čl. 24 nařízení o digitálních službách je k 31.1.2024: 6 576 685.

Tlačítko „Vyřešit problém teď hned“ neslouží pro získání nového hesla.

Jestliže chcete získat nové heslo, použijte prosím formulář pro získání nového hesla.Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás