Vše o hlavní stránce

Seznam.cz je nejpoužívanější česká internetová stránka, která přináší vyhledávací služby, přehled dění i zábavu na jednom místě.
Domovská stránka Seznamu

Stránce dominuje vyhledávací formulář, ve kterém stačí vybrat správnou záložku, vepsat co hledáte a zvolit navržený dotaz nebo stisknout tlačítko Vyhledat.
Našeptávač vyhledávacího pole Seznam.cz

Pod hledacím formulářem následuje v levém sloupci boxík s významnými událostmi a vpravo nabídkou dalších služeb, které provozuje Seznam.cz. Výběrem odkazu přejdete na zvolenou službu.

Pod touto nabídkou následují titulky článků z našich zpravodajských serverů - Novinky.cz, Super.cz, Sport.cz, Stream.cz, Prozeny.cz.

V pravém sloupci se můžete přihlásit do své emailové schránky kliknutím na "Zobrazit přihlášení do e-mailu" a zobrazením přihlašovacího formuláře, přečíst si svůj horoskop, získat informace o televizním programu nebo hledat firmu v katalogu firem Firmy.cz.

Přihlášení do Emailu na domovské stránce Seznam.cz Přihlášení do Emailu na domovské stránce Seznam.cz
 

Přizpůsobení domovské stránky Seznam.cz

Celou stránku Seznam.cz si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a to jak po přihlášení, tak i bez nutnosti přihlašování. Na stránce je možné vybrat si vzhled a rozložení, přeskládat obsah stránky dle Vašich preferencí, přidat si další boxíky s informaci i nastavit množství položek v boxech.

K nastavení domovské stránky se lze prokliknout přes odkaz "Nastavení" v pravém horním rohu stránky.

Odkaz na nastavení domovské stránky Seznam.cz

 

V zobrazené nabídce Nastavení je možné upravovat volby ve třech částech. Pro podrobnější popis prosím klikněte na jeden z následujících odkazů:

 

Volby nastavení domovské stránky Seznam.cz

 

Personalizovanou stránku lze jednoduše vrátit do původního stavu pomocí odkazu „Uvést do výchozího nastavení“.

  • Změnu, kterou provedete jako NEpřihlášený uživatel, ukládáme pouze k Vám na počítač (změnu ukládáme do cookie, je tedy nutné mít cookies povolené a nemazat je po zavření prohlížeče). Na jiném počítači se tedy provedená nastavení neprojeví.
  • Změnu, kterou provedete jako přihlášený uživatel, ukládáme k uživatelskému účtu a díky tomu je možné mít stejně nastavený Seznam kdekoliv, kde se uživatel přihlásí.

Personalizovaná domovská stránka Seznam.cz

Tlačítko „Vyřešit problém teď hned“ neslouží pro získání nového hesla.

Jestliže chcete získat nové heslo, použijte prosím formulář pro získání nového hesla.Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás