Moje mapy

Funkce Moje mapy (dříve jako Batůžek) umožňuje ukládat si vlastní oblíbená místa či trasy, své aktivity a své fotografie. Po přihlášení tak budete mít své údaje kdykoliv k dispozici jak na webu, tak v mobilní aplikaci. 
 
Naleznete zde také poslední aktivity u dané kategorie a můžete tak pokračovat v předchozí práci.

Vaše mapy můžete také sdílet s ostatními. Při tomto sdílení se sdílí pouze veřejná data, tedy "Hodnocení" a "Fotografie". Nesdílí se "Místa a trasy" a "Aktivity", tyto kategorie zůstávají soukromé. K veřejnému profilu uživatele se také můžete dostat proklikem z jeho recenze či fotografie.
 

Místa a trasy

V záložce Místa a trasy si můžete vytvářet složky a následně do nich ukládat měření, naplánované trasy, oblíbená místa a proběhlé aktivity. Je zde také možné nastavit adresu domova a práce pro pohodlnější plánování.

 Bližší informace o záložce Místa a trasy »


Aktivity

V záložce Aktivity jsou automaticky uloženy všechny trasy zaznamenané pomocí funkce stopař v mobilní aplikaci. Aktivity se dají třídit podle období, nebo typu přepravy.
 
 Bližší informace o záložce Aktivity »
 

Hodnocení

V záložce Hodnocení jsou ukládány odeslaná hodnocení a navštívená místa jsou navrhována na hodnocení.
 
 Bližší informace o záložce Hodnocení »
 

Fotografie

Vaše fotografie můžete do map přidat v záložce Fotografie a pokud jste již přidali nějaké fotky v minulosti, můžete se na tyto fotky na tomto místě podívat.

 Bližší informace o záložce Fotografie »
 
Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás