Hodnocení míst a firem

Hodnocení u míst a firem pomáhají dalším uživatelům v rozhodování, zda dané místo/podnik navštíví či nikoliv.


Lajkování hodnocení

Pokud se vám hodnocení líbí nebo pro vás byla užitečná, můžete jí dát lajk (zelené srdíčko).
Abyste mohli lajky dávat, musíte být přihlášený uživatel. Každému hodnocení (kromě vlastního) můžete dát právě jeden lajk. Srdíčko takové recenze se zbarví zeleně. Lajkovat je možné jen recenze s textovým popisem.
Pozor! Při každé editaci hodnocení se smažou všechny lajky k tomuto hodnocení.
 

Schvalování hodnocení

Vaše hodnocení se nemusí objevit v Mapách hned, z důvodu schvalovacího procesu (automatický i manuální), kterým hodnocení před publikováním prochází.
Více informací viz. Pravidla hodnocení
 

Notifikace pro úpravu hodnocení

Názory na již jednou navštívenou firmu se mohou změnit a z toho důvodu vám může přijít notifikace s dotazem na aktualizaci hodnocení. Aktualizační oznámení můžete najít v sekci Moje mapy pod "Návrhy" nebo v oznámeních, ta jsou ukázána na obrázku. Přes tato oznámení se dostanete na POI dané firmy a zobrazí se recenze k úpravě. Výzva k aktualizaci se rovněž zobrazuje přímo u hodnoceného místa a je aktivní volba "Aktualizovat hodnocení".


Úprava hodnocení

Hodnocení můžete upravit přes sekci v Moje mapy nebo přímo po rozkliknutí hodnoceného místa pomocí volby "Upravit hodnocení". Můžete upravit text i počet hvězd.


Veřejný profil uživatele

Na veřejný profil jiného uživatele se dostanete prokliknutím jména autora u napsané recenze firmy. Když vás zaujme něčí recenze, můžete se snadno podívat na další hodnocení tohoto autora. Zároveň při volbě možnosti Příspěvky autora ve vrchní části bočního panelu, si můžete zobrazit celý profil uživatele, kde naleznete Galerii autora s jeho nahranými fotografiemi.
 


Ověřený uživatel

U ověřeného uživatele se za jménem zobrazuje ikona modrá fajfky. Toto označení zaručuje, že se jedná o reálného uživatele ověřeného přes bankovní identitu. Podrobnější informace se dočtete zde


Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás