Možnosti plateb

Na neautorizovaném RUS účtu můžete dobíjet v rozmezí 29,- až 10 000,- Kč (včetně DPH). Částka 10.000,- Kč (včetně DPH) je zároveň maximální možný zůstatek kreditu, který klient může mít na svém účtu v Seznam Peněžence.
Za uhrazené platby obdrží zjednodušený daňový doklad.

Na autorizovaném RUS účtu můžete dobíjet částku v rozmezí 29,- až 1 000 000,- Kč (včetně DPH). Částka 1 000 000,- Kč (včetně DPH) je zároveň maximální možný zůstatek kreditu, který klient může mít na svém účtu v Seznam Peněžence.
Za uhrazené platby obdržíte fakturu.

Možnosti plateb:

 - můžete vybrat z vašich nejčastěji dobíjených částek, nebo zadat částku k dobití dle vlastní potřeby 
 

1) Platební karta
Po výběru platby platební kartou a zadání částky včetně DPH, kterou chcete dobít, budete přesměrováni do rozhraní GP webpay, kde na zabezpečené stránce zadáte údaje své platební karty a po ověření budete zpět přesměrování do Seznam Peněženky s informací, zda platba proběhla.

2) Online platba
Online platba Vám umožní dobití online přímo z účtu pomocí internetového bankovnictví. Tato metoda je stejně rychlá, jako platba kartou, ale karta k ní není potřeba.
K dispozici je také platba přes ApplePay.

3) Bankovní převod
Po výběru platby bankovním převodem a zadáním částky včetně DPH, kterou chcete dobít, Vám rozhraní Peněženky vygeneruje údaje pro platbu, které pak použijete pro platební příkaz ve své bance.

Ve vygenerovaných údajích naleznete i QR kód. Po jeho načtení v bankovní aplikaci se Vám automaticky vyplní údaje o platbě. 
Pomohl Vám tento článek? Ne

Kontaktujte nás