Moje mapy - zmizely mi trasy z Batuzku

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
pet...@...
Ubuntu Linux 64 bits Google Chrome 62.0.320

Moje mapy - zmizely mi trasy z Batuzku

odesláno v 20 kvě 2018 08:42

po zmene Batuzku na Moje mapy mi zmizelo cca 90% tras. Z 30 zustaly 3. To asi nebylo cilem, ne?
Lze s tim neco udelat? Sbiral jsem ty trasy par let ;((.

lih...@...
Windows Seven 64 bits Firefox 60.0 64 bits

Re: Moje mapy - zmizely mi trasy z Batuzku

odesláno v 20 kvě 2018 14:35

Já jsem taky pěkně na...ný. Zmizelo mi taky 80% tras. uspořádaní na displeji taky neni užitečné. Stopař jako hlavní fce místo vyhledávání? Asi bylo cílem zničit, to co bylo dobré.

jak...@...
Seznam vývojář
Windows NT 64 bits Firefox 61.0 64 bits

odesláno v 21 kvě 2018 11:16

Dobrý den, toto forum je určeno vývojářům používajícím na svém webu Mapy API. Problémy spojené s webem Mapy.cz nebo jeho mobilní aplikací zde vyřešit nedokážeme. Nicméně pokud je mi známo, toto je problém, který se snaží kolegové řešit a data by neměla být ztracena. Bližší informace bohužel opravdu nemám, jak už jsem psal, zde řešíme Mapy API.

mil...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 66.0.335

odesláno v 21 kvě 2018 17:18

lih...@... píše:Já jsem taky pěkně na...ný. Zmizelo mi taky 80% tras. uspořádaní na displeji taky neni užitečné. Stopař jako hlavní fce místo vyhledávání? Asi bylo cílem zničit, to co bylo dobré.

Katastrofa co další novinka to stojí za h..

pet...@...
Android Google Chrome 59.0.307

odesláno v 21 kvě 2018 22:21

jak...@... píše:Dobrý den, toto forum je určeno vývojářům používajícím na svém webu Mapy API. Problémy spojené s webem Mapy.cz nebo jeho mobilní aplikací zde vyřešit nedokážeme. Nicméně pokud je mi známo, toto je problém, který se snaží kolegové řešit a data by neměla být ztracena. Bližší informace bohužel opravdu nemám, jak už jsem psal, zde řešíme Mapy API.

Dobry den, omlouvam se za off-topicove tema, ale v nedeli nefunguje technicka podpora, mapy.cz samostatne forum nemaji, takze jsa frustrovan, vykricel jsem se zde.

Kazdopadne diky za alespon nejakou informaci. Uz dam pokoj.

fry...@...
Windows Vista Google Chrome 49.0.262

odesláno v 04 čer 2018 21:34

Prosím o navrácení smazaných map z batužku. O takovéto super novinky 99% uživatelů nestojí!
Nechci číst, že toto forum je určeno vývojářům používajícím.....atd. Notabene když v "Diskuze k technickým problémům" chybí topic Mapy!
Očekávám jednoduchou odpověď na otázku, kdy mi bude vše uvedeno do pořádku?
Děkuji Fryček

Zpět na Mapy API v4.0