Mapy.cz - mobilní aplikace v angličtině

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
pra...@...
Mac OS X Firefox 48.0

Mapy.cz - mobilní aplikace v angličtině

odesláno v 15 dub 2018 22:04

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda je aplikaci Mapy.cz možné používat v angličtině? Mám na mysli přímo mobilní aplikaci, nikoli počítačovou verzi. Vyhledala jsem si vaši anglickou nápovědu pro práci s Mapami, avšak i v té jsou použity modelové printscreeny aplikace v češtině, a tak by mě zajímalo, zda anglická verze vůbec existuje?
Píšeme turistického průvodce určeného pro zahraniční trh a v předmluvě v kategorii map bychom rádi doporučili vaše skvělé Mapy a offline aplikaci, kterou pro ně máte, avšak pokud není anglická verze programu k dispozici, bylo by pro cizince zřejmě příliš složité s aplikací pracovat.

Pokud anglická verze není, určitě ji někdy v budoucnu udělejte. Již mnoha cizincům jsme Mapy doporučili jakožto jeden z nejlepších mapových portálů na světě, tak by bylo skvělé se jim trochu jazykově přiblížit. ;-)

Díky za vaši práci, váš přínos společnosti je obrovský.

S pozdravem
Markéta Dobešová // Čtyřhranka

jak...@...
Mac OS X Google Chrome 65.0.332

Re: Mapy.cz - mobilní aplikace v angličtině

odesláno v 16 dub 2018 11:22

Dobrý den,

aktuální verze pro Android je i v angličtině. Stačí mít jazyk aplikace v mobilu nastavený na jiný jazyk než češtinu a slovenčinu. iOS verze je zatím pouze v češtině, ale velmi brzy přijde i ta anglická.

pra...@...
Mac OS X Firefox 48.0

Re: Mapy.cz - mobilní aplikace v angličtině

odesláno v 16 dub 2018 11:30

Skvělé, moc děkuji za odpověď! :-)

Věřím, že vývojáři Map budou s aktualizací pro iOS rychlejší, takže se nám tato novinka do chystané publikace jistě vejde.

Zdravím!

Zpět na Mapy API v4.0