Seznam panorama - ignorování nastavení pitch

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
ond...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 63.0.323

Seznam panorama - ignorování nastavení pitch

odesláno v 27 úno 2018 14:14

Dobrý den,
Mám takový problém. Tahám si z databáze nastavení panoramy (yaw, pitch, fov). Když ty samé hodnoty zadám do panoramy na seznamu, vše běží jak má. Ovšem problém nastává, když si chci načíst panoramu z hodnot v DB (když jsem si je vypisoval, dostávali se tam v pořádku) tehdy se mi panorama zobrazí špatně, lépe řečeno, pitch se automaticky nastaví na 0, ať zadám jakoukoliv hodnotu napevno tak se stále nic nezmění. Když si s panoramou různě pootočím přiblížím tak hodnoty správně uloží , ale při načtení panoramy znovu, tak prostě se ignoruje naprosto pitch - napevno nastaví 0. Netušíte kde by mohl ležet problém ? Když se nastavení správně uchovává do chvíle, než je pošlu do metody show.
Předem děkuji za odpověď

ond...@...
Seznam vývojář
Ubuntu Linux 64 bits Firefox 58.0

Re: Seznam panorama - ignorování nastavení pitch

odesláno v 27 úno 2018 15:19

Hezky den,

do zacatku by bylo dobre vyrobit URL, na kterem bude problem jasne videt. Tedy stranka s panoramatem, ktere ma zadany nenulovy pitch, ale presto se vykresli s nulovym.

Zpět na Mapy API v4.0