GPX / KML v mapě

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
alu...@...
Příspěvky: 3
Windows NT 64 bits Google Chrome 63.0.323

GPX / KML v mapě

odesláno v 07 úno 2018 16:17

Dobrý den, poradil by mi prosím někdo jak zobrazit v seznam mapách vlastní GPX/KML vrstvu? Našel jsem odkaz https://api.mapy.cz/view?page=gpx ale nevím co do políčka "Zde vložte obsah GPX souboru:" zadat, když mám přímo soubor gpx či kml. Zkoušel sem i přímo v seznam mapách funkci "Import GPX", ale nic se nestalo, jen mapa problikla (Chci využít funkci "měření vzdáleností" s vlastní vrstvou). Soubor jsem zkoušel v google maps a načte se bez problému. Díky za rady

ond...@...
Seznam vývojář
Příspěvky: 894
Ubuntu Linux 64 bits Firefox 58.0

Re: GPX / KML v mapě

odesláno v 12 úno 2018 09:47

Hezky den,

bude nutne vyjit z teto ukazky: https://api.mapy.cz/view?page=gpx-ajax

Ta je klicova v tom, ze obsah GPX souboru nacte ze souboru. Ten by mel byt umisteny idealne na stejne domene, jako webova stranka s mapou. Zkuste tuto cestu a pokud to nebude fungovat, poslete URL, na kterem bude videt, jak to nefunguje.

jak...@...
Seznam vývojář
Příspěvky: 85
Windows NT 64 bits Firefox 59.0 64 bits

Re: GPX / KML v mapě

odesláno v 12 úno 2018 11:40

Já měl pocit, že požadavek je spíš vidět to na webu Mapy.cz. Což se obávám, že nelze, pokud nestačí to, co je vidět, když se GPX soubor přetáhne z disku do mapy.

Zpět na Mapy API v4.0cron