SMap.Suggest rozlišení katastrální oblast a městská část

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
ond...@...
Příspěvky: 4
Linux 64 bits Google Chrome 61.0.316

SMap.Suggest rozlišení katastrální oblast a městská část

odesláno v 15 led 2018 14:04

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda je možné v našeptávači adres odlišit, zda se jedná o katastrální oblast nebo městskou část - narazili jsme na problém při ověřování údajů na RUIAN např. při zadání adresy městské části "Radouň 19" (město Štětí) nám ověření na RUIAN funguje, nicméně našeptávač nabízí i možnost Radouň u Štětí 19, ale tento název už RUIAN neověří jako existující městskou část protože "Radouň u Štětí" je katastrální území a to je pro RUIAN úplně jiný objekt.
Není možné tento problém ošetřit nějakým pokročilejším použitím Mapy API? Na technické podpoře jsem se dozvěděl, že to aktuální možné není, ale napadlo mě, jestli zde náhodou někdo neřeší podobný problém.

Stačilo by nám získat "správné" jméno obce - tj. to, které vrací např. reverzní geocoding (tedy jen "Radouň), tato adresa se zobrazuje i po vybrání adresy na mapy.cz (když vyberu "Radouň u Štětí 19" tak se zobrazí detail adresy Radouň 19, Štětí, což je hodnota, kterou my potřebujeme odesílat na RUIAN).

Předem děkuji za odpověď,
Ondřej Řehounek

Zpět na Mapy API v4.0cron