Pridani title k zobrazenym poi bodum

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
flo...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 63.0.323

Pridani title k zobrazenym poi bodum

odesláno v 07 led 2018 00:57

Dobry den,
nevim, zda je to umysl nebo ne, ale nezvazovali jste pridani title k zobrazenym POI bodum? Aby se po hoveru nad konkretnim bodem zobrazil alespon titulek? Usnadnilo by to orientaci.
Chapu, ze v api neposkytujete vsechny podrobnosti o danych bodech a take ze neni podporovano rozkliknuti vizitky, ale title v api dostupny je. Vypsal jsem si data provider do konzole (dataProvider = m.createDefaultDataProvider(); ) a na screenu http://prntscr.com/hx0ynt je videt, ze title pro dane body je k dispozici. Asi bych to dokazal nejak i sam, stacilo by poslouchat na signal zmeny zoomu nebo posunu mapy a pak vzdy projit vsechny vykreslene poi body, zjistit si jejich titly a doplnit je (timto bodem si nejsem jist :-). Ale zda se mi to zbytecne, kdyz presne toto uz se musi dit pri vykreslovani poi bodu(na zaklade zoomu a pozice se vrati dostupne poi body a vykresli se).

Snad s tim tedy nebude problem, dekuji.
Jakub Florian

jak...@...
Seznam vývojář
Windows NT 64 bits Firefox 58.0 64 bits

Re: Pridani title k zobrazenym poi bodum

odesláno v 09 led 2018 11:55

Dobrý den,
máte pravdu a dokonce jsem byl přesvědčen, že title se značkám nastavuje. Myslím, že nebude nic proti ničemu, když ho tam přidáme a ačkoliv nemohu slíbit žádný konkrétní termín, tak věřím, že mohu říct, že ho tam přidáme.

flo...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 63.0.323

odesláno v 09 led 2018 22:45

Diky za dobrou zpravu, budu se tesit ;)

flo...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 65.0.332

odesláno v 03 kvě 2018 18:52

Zobrazovani titlu jeste nebylo opraveno, tak jsem si chtel pomoct sam. Ziskani nadpisu neni problem, ale nevim, kam bych ho mel pak vlozit, aby se v mape spravne zobrazil. Napsal jsem nasledujici kod:
Kód: Vybrat vše
m.getSignals().addListener(window, "map-redraw", function(e) {
  let markers = poiBody.getMarkers();
  markers.forEach(function(marker){
    let nadpis = marker._poi.title;
    Object.values(marker.getContainer())[0].setAttribute('title',nadpis);
    Object.values(marker.getContainer())[0].lastChild.setAttribute('alt',nadpis);
    Object.values(marker.getContainer())[0].lastElementChild.setAttribute('alt',nadpis);
    marker._options.title = nadpis;
    console.log(markers);
  });
});

kde var poiBody = new SMap.Layer.Marker("poiBodyId"); je vrstva, ktera je naplnena markery pomoci dataprovideru.

Je videt, ze zkousim nadpis pridat na ruzna mista, ale nikde se zmena neprojevi. Ve vypisu v konzoli vidim, za nadpis se spravne na zadana mista doplnil, ale titulek se stejne nezobrazi. Prosim tedy o radu, jak bych mel nadpis priradit konkretnimu markeru, aby byl v mape videt.

Dekuji

Zpět na Mapy API v4.0