Pridani title k zobrazenym poi bodum

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
flo...@...
Příspěvky: 22
Windows NT 64 bits Google Chrome 63.0.323

Pridani title k zobrazenym poi bodum

odesláno v 07 led 2018 00:57

Dobry den,
nevim, zda je to umysl nebo ne, ale nezvazovali jste pridani title k zobrazenym POI bodum? Aby se po hoveru nad konkretnim bodem zobrazil alespon titulek? Usnadnilo by to orientaci.
Chapu, ze v api neposkytujete vsechny podrobnosti o danych bodech a take ze neni podporovano rozkliknuti vizitky, ale title v api dostupny je. Vypsal jsem si data provider do konzole (dataProvider = m.createDefaultDataProvider(); ) a na screenu http://prntscr.com/hx0ynt je videt, ze title pro dane body je k dispozici. Asi bych to dokazal nejak i sam, stacilo by poslouchat na signal zmeny zoomu nebo posunu mapy a pak vzdy projit vsechny vykreslene poi body, zjistit si jejich titly a doplnit je (timto bodem si nejsem jist :-). Ale zda se mi to zbytecne, kdyz presne toto uz se musi dit pri vykreslovani poi bodu(na zaklade zoomu a pozice se vrati dostupne poi body a vykresli se).

Snad s tim tedy nebude problem, dekuji.
Jakub Florian

jak...@...
Seznam vývojář
Příspěvky: 71
Windows NT 64 bits Firefox 58.0 64 bits

Re: Pridani title k zobrazenym poi bodum

odesláno v 09 led 2018 11:55

Dobrý den,
máte pravdu a dokonce jsem byl přesvědčen, že title se značkám nastavuje. Myslím, že nebude nic proti ničemu, když ho tam přidáme a ačkoliv nemohu slíbit žádný konkrétní termín, tak věřím, že mohu říct, že ho tam přidáme.

flo...@...
Příspěvky: 22
Windows NT 64 bits Google Chrome 63.0.323

Re: Pridani title k zobrazenym poi bodum

odesláno v 09 led 2018 22:45

Diky za dobrou zpravu, budu se tesit ;)

Zpět na Mapy API v4.0