Posun mapy

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
opt...@...
Příspěvky: 15
Windows NT 64 bits Google Chrome 51.0.270

Posun mapy

odesláno v 02 lis 2017 10:21

Dobrý den,
přestalo mi fungovat posouvání mapy pomocí myši ve Windows aplikaci s vloženým ovládacím prvkem WebBrowser z knihovny PresentationFramework.dll (WPF).
Něco se změnilo? Nevěděl by někdo, co s tím? Předpokládám, že jde o nějaký problém s kompatibilitou. Všechny ostatní funkce zdá se fungují: přepínání vrstev, přiblížení/oddálení...

Díky

jak...@...
Seznam vývojář
Příspěvky: 99
Windows NT 64 bits Firefox 57.0 64 bits

Re: Posun mapy

odesláno v 03 lis 2017 13:46

Dobrý den,
nutno přiznat, že toto využití našeho API nebylo a asi nikdy nebude něco, co oficiálně podporujeme. V tom smyslu, že neplánujeme sledovat či testovat, co které webview na které platformě umí a přizpůsobovat se tomu. Nicméně v blíže nespecifikované době plánujeme vydat novou verzi API, která bude rozhraním stejná, uvnitř však ořezaná o podporu starých prohlížečů. A zároveň bude ještě stále dostupná verze stará, ve které bude vrácena zpět jistá změna, která je dost možná příčinou právě toho Vašeho problému. Tím by se alespoň do doby, než (tou dobou už staré) API vypneme, měl Váš problém vyřešit. A samozřejmě k vypnutí toho API dojde spíše v řádu let než týdnů, takže budete mít dost času přejít na nějaké modernější webview.

Možná Vás potěší, že právě tento Váš problém je tím, co celou akci, kterou plánujeme už několik měsíců, pomohl urychlit. Ovšem ani tak nedokážu odhadnout, kdy přesně k této změně skutečně dojde.

Zpět na Mapy API v4.0