Editace stopy v batůžku

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
jan...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 60.0.311

Editace stopy v batůžku

odesláno v 06 srp 2017 19:02

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda je možné editovat zaznamenanou stopu v Batůžku.
Jde mi o tuto situaci: Zaznamenal jsem si pěší stopu, ale zapomněl jsem vypnout zaznamenávání a ke trase se zaznamenala i následná cesta autem, kterou bych chtěl odstranit.
jan...@...

jak...@...
Seznam vývojář
Windows NT 64 bits Firefox 55.0

Re: Editace stopy v batůžku

odesláno v 08 srp 2017 08:45

Dobrý den,

nejsem sice produktový manažer, ale jsem si docela jistý, že cílem je právě zamezit tomu, aby záznam mohl být jakkoliv upraven. Motivaci za tím neznám, ale hádám, že proto, abych se nemohl v práci chlubit, jak jsem o víkendu běžel z Říma do Berlína ;) Momentálně rozhodně neexistuje způsob, jak zachovat stopu jako stopu (a ne například ruční měření) a přitom si ji upravit.

vla...@...
Windows NT 64 bits Firefox 55.0

Re: Editace stopy v batůžku

odesláno v 22 srp 2017 09:04

No tohle se mi stává taky, takže bych možnost editace ocenil i já. Pravděpodobnost a možnost švindlování mi připadá nepodstatná. Skoro zbytečné moralizování, ne?
Stejně mám já i podvodník možnost si to vyexportovat, editovat jiným programem a naimportovat zpátky. Takže výsledek je stejný, jen je to komplikovanější - a vedle komplikací pro případného podvodníka (a ještě co je komu do toho) se komplikuje život běžným uživatelům, kterým by to pomohlo.

vs

Zpět na Mapy API v4.0