Scrollování v mapách na macOS

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
jan...@...
Mac OS X Safari 10.1.1

Scrollování v mapách na macOS

odesláno v 29 kvě 2017 15:10

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda by mohla být opravena citlivost scrollování zoomu v mapách při jejich zobrazení na Macu, resp. v prohlížečích na macOS při použití Magic Mouse. Jak jsem četl, řada vašich vývojářů pracuje na Macu, proto mě překvapuje, že je scrollování tak citlivé, např. ve srovnání s Google Maps, kde je vychytáno téměř přesně. Chápu, že uživatelů s Magic Mouse, která nemá klasické scrollovací kolečko, je poměrně malé procento, ale velmi bych takovou úpravu ocenil. V současné době pokaždé, když kliknu do mapy, tak zároveň dochází k většímu či menšímu scrollování, které je velmi rozptylující. Pokud tedy např. plánuji nějakou cestu, tak musím při každém kliknutí do mapy upravovat zoom, který se samovolně změnil v důsledku velké citlivosti.

Jinak vám chci napsat, že produkt mapy.cz považuji v řadě oblastí za naprosto bezkonkurenční a je radost jej používat. Děláte skvělou práci která, troufám si říct, téměř nemá mezinárodní srovnání (obzvláště v oblasti turistických map). Mám velkou radost z toho, že takový produkt vzniká v Česku a přeji hodně zdaru do dalších verzí!

Honza

Zpět na Mapy API v4.0