Plánování - volba prostředku

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
hro...@...
Příspěvky: 1
Windows Seven 64 bits Mozilla

Plánování - volba prostředku

odesláno v 16 kvě 2017 19:46

Dobrý den.
Často řeším problematickou situaci, kdy plánuji trasu o více průchozích bodech pěšky nebo na kole či kombinaci s autem a není možné z nějakého důvodu spojit určité dva body uprostřed trasy. Typickým příkladem je překonání louky, sklizeného pole nebo přebrodění řeky. Trasu tak musím rozdělit na dvě nezávislé části. Nebylo by možné do volby prostředku přidat volbu vzdušnou čarou, na kterou bych v tomto úseku přepnul? Už máme lyžaře i loď, tak proč ne "papírovou vlaštovku" jako ikonku. Rychlost bych v tomto úseku ponechal pěší či volitelnou.

Obdobná situace nastává i u chybných dat v zahraničí, kdy trasa je vidět, ale prostě neroutuje a cizí data nejste schopni opravit. Trasu mám často i na 5 kusů a části mezi prostě chybí a jdu je popaměti. Takto bych je alespoň hrubě obkreslil a spojil s další částí, jež už zase routuje a vše měl v jednom souboru (se správnou celkovou délkou a časem).

Michal Procházka
hro...@...
Přílohy
příklad.jpg
(218.48 KiB) Zatím nestaženo

Zpět na Mapy API v4.0cron