Chyba v Mapy API - loader přepisuje window.onload

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
dak...@...
Ubuntu Linux 64 bits Firefox 53.0

Chyba v Mapy API - loader přepisuje window.onload

odesláno v 12 kvě 2017 09:31

Zdravím,

pokud si navěsím na window.onload nějaké callbacky a až potom zavolám mapí Loader.load(), spolehlivě mi přemaže vše, co jsem si navěsil. Mohu požádat o opravu? Jde o tento řádek: window.onload = function() { Loader._onLoad(); };

Mimochodem, neplánujete repo na GitHubu? Těch věcí je vícero, Mapy API bychom rádi používali, ale momentálně je to trochu těžkopádné.

Díky,
Dan Kurowski

ond...@...
Seznam vývojář

Re: Chyba v Mapy API - loader přepisuje window.onload

odesláno v 15 kvě 2017 07:32

dak...@... píše:pokud si navěsím na window.onload nějaké callbacky a až potom zavolám mapí Loader.load(), spolehlivě mi přemaže vše, co jsem si navěsil. Mohu požádat o opravu? Jde o tento řádek: window.onload = function() { Loader._onLoad(); };

Diky za tip, opravime to.

ste...@...
Mac OS X Google Chrome 58.0.302

odesláno v 15 kvě 2017 08:43

v tuto chvíli přechod na GitHub nepřipravujeme, byť chápu že zadávání a evidence jednotlivých issue ze strany veřejnosti by byla výrazně snažší. Možná v budoucnu.

ond...@...
Seznam vývojář

odesláno v 31 kvě 2017 15:13

dak...@... píše:pokud si navěsím na window.onload nějaké callbacky a až potom zavolám mapí Loader.load(), spolehlivě mi přemaže vše, co jsem si navěsil. Mohu požádat o opravu? Jde o tento řádek: window.onload = function() { Loader._onLoad(); };

Hezky den,

prepisovani window.onload bylo odstraneno. Dejte vedet, pokud byste narazil na nejake dalsi obtize.

Zpět na Mapy API v4.0