Našeptávač

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
tom...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 51.0.270

Našeptávač

odesláno v 19 kvě 2016 08:36

Ahoj, je možné nějak použít / vytvořit s API našeptávač? Google jej má (https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/places-autocomplete) ale líbil by se mi více ten váš, jenže váš standardní suggest nesmím použít. Je to to poslední co mě drží u Google.
P.S.: a potřebuji podobně jako u google by bylo možné omezit našeptávání jen z nějaké země a vracet jen nějaké typy (např. jen ulice+čp a nikoliv autobusové zastávky)

inf...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 54.0.284

Re: Našeptávač

odesláno v 29 lis 2016 15:46

Dobrý den,
toto bychom také potřebovali.

Dostal jste na to odpověď?

Děkuji

ste...@...
Mac OS X Google Chrome 54.0.284

odesláno v 30 lis 2016 09:19

Dobrý den,

našeptávač již nyní nabízíme - viz: http://api.mapy.cz/view?page=suggest omezení na konkrétní typ v tuto chvíli není možný ale plánujeme jej v dohledné době dodat.

inf...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 54.0.284

odesláno v 30 lis 2016 16:20

Dobrý den,
děkuji za odpověď. Budeme tedy netrpělivě vyčkávat na nové funkcionality.

j.p...@...
Linux 64 bits Google Chrome 54.0.284

odesláno v 06 pro 2016 14:30

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli nějak pokročil vývoj omezení našeptávače na konkrétní field (našeptávání města, ulice, ...)?
Také by mě zajímalo, jestli je možné z výsledku našeptávače "vykousat" další informace o nalezeném místě. Pokud například hledám ulici, tak chci znát i město a PSČ. Případně, jestli na to máte další API. Aktuálně mi nezbývá než rozparsovat řetězec s popiskem v `data.secondRow` a i tak nevím vše, co pro poštovní adresu potřebuju.

S díky a pozdravem,
Jakub

ste...@...
Mac OS X Google Chrome 55.0.288

odesláno v 07 pro 2016 21:38

Dobrý den, ne - počítáme s realizací s přechodem na novou technologii hledání - řádově Q1

my....@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 65.0.332

odesláno v 12 dub 2018 13:27

Dobrý den, dá se již našeptávač omezit na konkrétní typ výsledků? Ideálně pouze na názvy vsí / obcí?
Pokud zadám například "Petrovice", kterých je v ČR 25, našeptávač mi vrací:

1. Čtvrť Praha - Petrovice
2. Petrovice u Uhelné Příbramě
3. Petrovice u Uhelné Příbramě 43
4. Petrovice u Uhelné Příbramě 27
5. Petrovice u Uhelné Příbramě 9
6. Petrovice u Uhelné Příbramě 40
7. Petrovice u Uhelné Příbramě 22 ...

není tedy úplně nápomocný :(

Zpět na Mapy API v4.0