Body zájmu POI, omezený výběr

Diskuse k nové verzi mapového API. Napište nám, co se vám na novém API libí či nelíbí a přispějte svými komentáři a připomínkami k jeho zdokonalení.
von...@...
Windows XP Google Chrome 13.0.782

Body zájmu POI, omezený výběr

odesláno v 19 úno 2015 13:35

Hezký den,
ještě by mne zajímalo zda-li jde navolit jen výběr bodů dle oboru zájmu, mně by např. stačilo zobrazovat pouze autobusové a vlakové zastávky (nádraží), prostě pouze dopravní POI. Je to možné?

ond...@...
Seznam vývojář
Windows Seven 64 bits Firefox 35.0

Re: Body zájmu POI, omezený výběr

odesláno v 20 úno 2015 12:29

Hezky den,

mozne to zatim neni. Radi bychom to umoznili, ale nejprve je potreba doresit tyto nejasne body:

1. Techto typu bodu je opravdu velike mnozstvi; musime vyresit zpusob, jak je identifikovat.
  2. Pri vlastnim vyberu typu bodu je znacne riziko toho, ze se body budou prekryvat. Nase servery dovedou vydavat inteligentne "proředěné" body zajmu (s ohledem na uroven priblizeni) jen pro preddefinovane mapove sady, nikoliv pro libovolne uzivatelske kombinace oboru zajmu.

paj...@...
Windows NT 64 bits Mozilla

odesláno v 02 bře 2015 20:06

dobrý den, jak prosím udělám na stránky mapu s body? například chci na mapě označit prodejní místa, musím mít na to program? moc děkuji za odpověď.

ond...@...
Seznam vývojář
Ubuntu Linux 64 bits Firefox 36.0

odesláno v 03 bře 2015 08:39

paj...@... píše:dobrý den, jak prosím udělám na stránky mapu s body? například chci na mapě označit prodejní místa, musím mít na to program? moc děkuji za odpověď.

Viz odpoved ve vlakne http://napoveda.seznam.cz/forum/viewtopic.php?f=31&t=23649 .

paj...@...
Windows NT 64 bits Mozilla

odesláno v 03 bře 2015 11:37

Dobrý den, dekuji,ale jsem talent takze stejne nevim co stim.. :| :mrgreen: ale dekuji..

flo...@...
Windows NT 64 bits Google Chrome 63.0.323

odesláno v 02 led 2018 23:32

Dobry den, zmenila se nejak situace se zobrazenim pouze zvolenych typu poi? Jak sam pisete vyse, je jich velke mnozstvi a vetsinou me spousta z nich nezajima. Zaroven, pokud to je mozne, by se hodil seznam vsech typu :)

Dekuji za odpoved

Zpět na Mapy API v4.0