Fórum nápovědy

Seznam

Odblokování účtu pro diskuze

Lucie Volkmannová

2.9.2022 v 18:30

Stále nemohu dohledat z jakého důvodu mi byl zablokován přístup do diskuzí...za to,že člověk asi řekl jenou pravdu nebo nesdilel stejný názor jako autoři? Na mejl mi nikdy nic nepřišlo proč mě zablokovali. Tak bych byla ráda,aby mi byl účet opět odblokován pro diskuze. Popřípadě na koho se obrátit. Myslím,že je svoboda projevu.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

4.9.2022 v 12:54

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Jan Hlaváč

27.9.2022 v 12:32

Byl mě zablokován přístup do diskuzí asi za problémem je fakt, že asi nemám stejné názory jako vaši redaktoři(nebo cenzoři), což zcela odporuje principům demokracie ! Nikoho jsem slovně ani hrubě neurážel, ale že mám jiné názory na politickou situaci přece nemůže být důvod k mé trvalé blokaci ! Proto vás tímto zdvořile žádám o opětovné připojení do diskuze ! Nevím na koho se obrátit a proto uveřejnuji zde .
J. Hlaváč meil -- maruskahlavacova@seznam.cz ---

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jan Hlaváč

27.9.2022 v 14:50

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Jaroslav Buchta

29.9.2022 v 16:45

byl mi zablokován přístup do diskuze,bylo mi nspsáno,že se vydávám za někoho jiného,jmeno jsem ověřil podle podmínek seznamu,bohužel na to nikdo nereaguje a nikdo mi nic přesného nenapsal,tak jsem z nechucecen přístupem Seznamu.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Jaroslav Buchta

29.9.2022 v 20:12

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Magnolialilie toth

28.10.2022 v 16:06

Dobry den sezname .cz Mohu se zeptat jaky je duvod me blokace zrejme do konce meho zivota .myslim ze toto neukazuje na svobodu projevu Nikdy jsem nepsala sproste komentare tak nechapu duvod .Budu rada kdyz mi poslete muj koment ktery VAM DOVOLIL ME BLOKOVAT JINAK TO POVAZUJI ZA PROTIPRAVNI JEDNANI . Internet radne platim tak mam pravo i na svuj nazor .Dekuji za pochpeni a cekam napravu ! sPOZDRAVEM alfredim @seznam.cz

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Magnolialilie toth

31.10.2022 v 12:07

relevantní
Dobrý den,

pokud se jedná o tento účet, tak patrně to bude nastaveným jménem "Magnolialilie toth". V podmínkách služby je uvedeno, že uživatel musí mít uvedeno pravé jméno a příjmení. Pokud jej máte uvedeno v občanském průkazu, tak prosím kontaktujte kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz kde se domluvíte na zaslání scanu OP.

Přeji pěkný den,
Ivana

Jiří

21.1.2023 v 22:07

Taky mi přijde že Seznam značně zneužívá svého postavení , bez jakéhokoliv vysvětlení mi zablokuje účet .Zajímalo kdo o tom rozhodl a na jakém právním či alespoň morálním základu , takto si pouze autor algoritmu hraje na nadčlověka ,pouze na základě svého způsobu myšlení a vidění světa .

Jiří

21.1.2023 v 22:07

Taky mi přijde že Seznam značně zneužívá svého postavení , bez jakéhokoliv vysvětlení mi zablokuje účet .Zajímalo kdo o tom rozhodl a na jakém právním či alespoň morálním základu , takto si pouze autor algoritmu hraje na nadčlověka ,pouze na základě svého způsobu myšlení a vidění světa .

Dakota Joob

21.1.2023 v 22:52

Je to tak. Mám zablokovaný přístup do diskuze... Komunikace se seznamem je nulová. Jedině osobně na Praze 5.. Myslím, že bych se asi neudržel.... proto je lepší psát volně na jiných stránkách.

Dakota Joob reagoval na příspěvek od Jiří

21.1.2023 v 22:55

Souhlasím. Je to JEJICH,tak ONI si určují... To je ale šptně.

Drahonovska Renata

29.1.2023 v 18:30

Mám stejný problém, ale vzhledem k tomu, že svoboda projevu v této zemi již asi vzala za své , tak asi nehodlám řešit.
Renata Drahonovska

Viera Hacklová

28.2.2023 v 23:13

Dobrý den, prosím o odblokování účtu hacvi@seznam.cz pro diskuze. Zablokování mi přišlo poněkud neadekvátní. Snad stačilo upozornit.
Děkuji. V. Hacklová

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Viera Hacklová

5.3.2023 v 16:13

relevantní
Dobrý den,

pokud se jedná o účet, kde máte uvedeno jméno VH, tak zde se jedná o porušení licenčních podmínek služby, které jste odsouhlasila při jejím používání. Zablokování je tedy v pořádku. Až vše napravíte, tak doporučuji kontaktovat kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz. zda je odblokování možné.

Ivana

Petr Kadlec

11.5.2023 v 9:27

Služby Webu Seznam využívám již drahně let a do nedávné doby velká spokojenost.Dokonce je to můj hlavní prohlížeč. Pak přišla cenzura - zablokavání účtu k veškerým diskuzím, nutno podotknou - bez jakýchkoliv prohřešků. Změňte svoji dlouholetou přezdívku na své občanské jméno a budete odblokován (Jak by to asi udělali Hanou Zaňákovou, kdyby měla čas a chtěla se zapojit do žabomyších debat). Jméno, ač nerad, páč s přezdívkou jsem spojen minimálně čtyřicet let, jsem přepsal, reakce? Musíte se prokázat, že jste to skutečně Vy, a to pomocí bankovní identity, nebo poslat naskenovanou občanku, jakoby neexistovali jiné varianty prokázání identity, například ,,Moje ID". Nutno dodat, a nebudu asi sám, že žádný účet v žádné bance nemám a tudíž ani bankovní identitu. Kdyby nemělo k dispozici ke komunikaci můj seznamácký e-mail, hafo mých znamých, ale i veřejných institucí, asi bych hodně přemýšlel.......
Kdyby se chovali tímto způsobem, když rozjížděli byznys, asi by dnes o firmě Seznam, nikdo neměl ani tušení.
Jen tak dále
Peety

Petr Kadlec

11.5.2023 v 10:44

Rád bych ještě upozornil na jednu nesrovnalost. Všimli jste si kolik neověřených diskutujících má možnost vyjadřovat své názory k tématům, bez nutnosti stát se pomocí bankovní identity, ověřeným diskutujícím????????????
Peety

Jaroslav Šrom

13.5.2023 v 21:14

Jako pardon, tady jsou, diskuse na Novinky a Seznam zprávy, účty s jedním jménem a vy mě dáte BAN ŽE JSEM SI JEN ZMĚNIL JMÉNO? O tom jak se vámi ověřené účty chovají ani nemluvím, samá komouš nebo fašista.

Radovan Figura

3.7.2023 v 17:00

Nechápu proč mám zablokovan účet

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Radovan Figura

6.7.2023 v 23:32

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale informace o diskusi ani blokacích zde nemáme. Nedokážu Vám tedy odpovědět ani více pomoci. Veškeré informace můžete najít v příspěvku ZDE.
Případně se můžete obrátit na kolegy na adrese diskuze@firma.seznam.cz
Děkuji za pochopení a přeji pěkný den,

Ivana

Jiří Smejkal

12.7.2023 v 8:25

Již více než týden mám zablokované diskuze. Komunikace na adrese diskuze@firma.cz je velmi obtížná. Odeslal jsem cca 15 mailů a dočkal se 2 reakcí. Prý jsem porušil podmínky tím, že jsem neuvedl své pravé jméno v názvu účtu. Ano neuvedl a vůbec jsem netušil že to je porušení podmínek. Jméno jsem tedy opravil a účty ověřil pomocí bankovní identity. A stále čekám na odpověď seznamu a hlavně na odblokování účtů. Zatím čekám marně. Mám otázku, proč seznam nezablokuje tisíce účtů kde diskutující mají velmi podivná jména u kterých je téměř jisté že se nejedná o jména skutečných osob a tito diskutující mají např. 5 vlastních příspěvků a 5000 a více reakcí, kde napadají konfrontačně diskutující a jen agresivně kalí vodu. (že nemají učet ověřen, o tom ani nemluvím) PROČ??? Předem děkuji za odpověď váženému seznamu... Odpověď věcnou, nikoli korporátně prázdnou výmluvu.

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Odblokování účtu pro diskuze

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)