Fórum nápovědy

Seznam

změna telefonu

Bosinka 1

20.8.2022 v 7:55

Manžel se může dostat na přihlášení do emailu. Heslo prý nezměnil. Jedinou variantu mu to nabízí SMS na telefon. Ten máale už dávno jiný tel.cislo.. jak se může přihlásit? Děkuji Javorová

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

22.8.2022 v 11:59

relevantní
Dobrý den,

a co přesně to hlásí když se přihlašuje? Že je přihlašovací heslo chybné a nebo že se do účtu někdo naboural apod.?

Ivana

Bosinka 1

24.8.2022 v 22:34

Chybné, ale manžel ho nemenil

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Bosinka 1

28.8.2022 v 22:08

relevantní
Dobrý den,

zřejmě pro Vás nebudu mít dobrou zprávu. Pokud neznáte aktuálně platné heslo a formulář ZDE vám nabízí pouze neaktuální telefonní číslo tak obnova hesla nebude možná a jedinou možností jak se do schránky přihlásit zůstává zkoušet různé formy hesla u přihlášení nebo se podívat, zda nejste v nějakém prohlížeči trvale přihlášen, je mi líto.
Popřípadě ještě můžete zkusit číslo u operátora obnovit.

Ivana

margitagitazakova reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

24.9.2022 v 16:37

Odhlásit me

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od margitagitazakova

27.9.2022 v 14:53

relevantní
Dobrý den,

je mi líto, ale nerozumím vašemu dotazu. Můžete to nějak rozvést? zda chcete odhlásit přihlášená zařízení, odhlásit se z nějaké služby, zrušit účet apod?

Ivana

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

4.10.2022 v 13:44

Dobrý den,

telefonní číslo lze v nastavení změnit. Stačí kliknout na změnit, zadat číslo nové a potvrdit vše platným heslem. Je to velmi podobné jako nápověda pro nastavení čísla ZDE.

Ivana

Dominn 2

24.11.2022 v 15:08

Dobrý den, měl sem svůj e-mail - deleron2003@post.cz, ztratil sem nedávno telefon i se simkou, teď když se chci přihlásit na ten svůj email - deleron2003@post.cz , tak mi to píše dvoufazove ověření, vždycky sem to dělal přes SMS ten kód, ale jelikož sem ztratil tu simku a mám teď novou, tak se nemám jak dostát do toho svého mailu přes ten sms kód. Nevíte jak bych si mohl převést ten SMS kód na to nové číslo? Nutne se potřebuju do toho svého mailu dostat. Heslo a veškerý údaje znám, jen nemám přístup k té simce na které byl ten mail udělanej. Předem díky za odpověď.
Novotný.D

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Dominn 2

26.11.2022 v 12:59

relevantní
Dobrý den,

obávám se, že pro vás nebudu mít dobrou zprávu. Dvoufázové ověření funguje tak, že pro potvrzení přístupu je třeba potvrdit přihlášení v aplikaci. Pokud nemáte telefon s aplikací, pak je záložním způsobem poslání sms na ověřené číslo. V tomto případě doporučuji číslo obnovit a poté přes sms může dojít k přihlášení a případně odstranění dvoufázového ověření.
Pokud telefonní číslo není možné obnovit, pak se obávám, že se k účtu již nepřihlásíte, je mi líto.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    změna telefonu

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)