Fórum nápovědy

Seznam

zapomenuty heslo a jiny telefoni cislo

Koky Jiri

28.1.2022 v 22:38

dobry den nemuzu se prihlasot na svuj ucet A KDYZ DAM OBNOVIT HESLO TAK mi tam skoci telefoni cislo ktere jiz nemam jde to udelat nejka jinak

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

30.1.2022 v 16:38

relevantní
Dobrý den,

a co přesně Vám to hlásí, když se přihlašujete?

Ivana

Koky Jiri

10.2.2022 v 2:36

Někdo se vám naboural do účtu tohle mi to pise a nejde mi obnova pomoci emailu chce to tel cislo ale to uz nemam

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Koky Jiri

10.2.2022 v 14:36

relevantní
Dobrý den,

rozumím. V tomto případě se prosím obraťte na technickou podporu online ZDE v pracovní době 8:00 - 16:30 hod v pracovní dny. Kolegové prověří, proč došlo k blokaci a jistě naleznou řešení situace i když již nemáte dané číslo.

Ivana

Lenka Jarošová

11.2.2022 v 10:04

Já se v tom ztrácím, heslo jsem zapomněla, chybné tel. Číslo pro ověření. V emailu, mám tolik důležitých dokumentů a jsem v ... Zkoušela jsem vše, přes nápovědy. Nikam to nevede. Nemáte tam někoho, kdo by se semnou spojil a pomohl mi heslo obnovit?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Lenka Jarošová

12.2.2022 v 14:15

relevantní
Dobrý den,

zřejmě pro Vás nebudu mít dobrou zprávu. Pokud neznáte aktuálně platné heslo a formulář ZDE vám nabízí pouze neaktuální telefonní číslo tak obnova hesla nebude možná a jedinou možností jak se do schránky přihlásit zůstává zkoušet různé formy hesla u přihlášení nebo se podívat, zda nejste v nějakém prohlížeči trvale přihlášena, je mi líto.
Popřípadě ještě můžete zkusit číslo u operátora obnovit.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    zapomenuty heslo a jiny telefoni cislo

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)