Fórum nápovědy

Seznam

Velikost schránky emailu

Robin Sabatka

24.6.2019 v 19:31

Dobrý den,
prosím dá se nějak zvětšit velikost schránky emailu?
Hlásí mi to, že je plná.
Děkuji za informace.

Petr Helpdesk • Moderátor

26.6.2019 v 7:24

relevantní
Dobrý den,

datově jsou chránky neomezené. Limit je pouze na počet zpráv 60 000. Dopručuji tedy jejich promazání, do daného počtu se počítají všechny složky. Děkuji

https://napoveda.seznam.cz/cz/services/ 


Petr

Ivan Drábek

7.1.2020 v 12:17

Mam ve schrance cca 7000 mailu a porad mi to hlasi preplnenou schranku. jak se toho zbavit a v cem je problem?

Minar reagoval na příspěvek od Petr Helpdesk

12.4.2021 v 19:03

To by bylo prima, kdyby bylo někde napsané, na webu to nikde neuvádíte nebo jsem to ani po usilovném hledaní nenašel. To si tady dobře někdo zaslovíčkařil, jak píšete na webu "Bezlimitní množství schránek s neomezeným datovým prostorem." Je fakt, že počet tam nezmiňujete. A jaká další nevyslovená/nevypsaná omezení tam jsou?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Minar

13.4.2021 v 13:12

relevantní
Dobrý den,

to co zmiňujete je hláška ze služby Email profi - kde pod doménou můžete mít bezlimitní množství schránek. To samozřejmě můžete mít i na našich doménách, ale předpokládám, že jeden uživatel více schránek většinou neužije.
Schránky byly v minulosti omezeny datově (max. 50MB) a počtem (max. 8000). To jsme změnili v minulosti a jsou omezeny počtem (max. 60 000 zpráv).
Většina free poskytovatelů má stále schránky omezené na data, což u našich schránek není.
Existuje pouze běžný limit na velikost příloh a to je max. 25 MB na 1 email.
Pokud máte namysli nějaké další limity bude třeba bát specifičtější, v tuto chvíli mne totiž žádné jiné nenapadají.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Velikost schránky emailu

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)