Fórum nápovědy

Seznam

Diskuse blokace

Zdeněk Kulíšek

21.12.2020 v 11:25

Chtěl jsem se zeptat. Na stránky o článku že v únoru bude 20tis mrtvých s Covidem jsem uvedl případ známého, kterého léčili na covid ale on měl úplně něco jiného a málem ho zabili a účet mi byl zablokován. Můžu se zeptat proč?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

21.12.2020 v 15:18

relevantní
Dobrý den,

rozumím, je mi líto, ale nemám zde náhled do administrace diskusí. V tomto případě se prosím obraťte na kolegy na emailové adrese diskuze@firma.seznam.cz a situaci jistě prověří.

Ivana

Pavlik Morozov

24.12.2020 v 3:09

vykopli mě

Josef Nahulený

27.12.2020 v 12:02

Mě taky jen jsem napsal něco k divočákovi a tak bych chtěl vědět pravidlo admina podle čeho blokuje

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

27.12.2020 v 18:38

relevantní
Dobrý den,

rozumím Vám, ale bohužel na fóru pro Vás nebude mít nikdo odpověď. Nemám zde náhled do administrace diskusí. V tomto případě se prosím obraťte na kolegy na emailové adrese diskuze@firma.seznam.cz a situaci jistě prověří.

Ivana

Tomáš Vencl

28.12.2020 v 20:14

Dobrý den, na základě čeho blokujete účty. Účet jsem měl 2x zablokovaný a nechápu proč. Nebo už k blokaci stačí kritika vlády?

Vladimir Rozhon

28.12.2020 v 21:23

Dobrý den.Napsal jsem do diskuze,že očkování na koronu se mě zdá podivný.Žádný sprostý slovo,žádná urážka a mám blokaci na měsíc.Můžete mi to vysvětlit?To tady máme cenzuru???

Vladimir Rozhon reagoval na příspěvek od Tomáš Vencl

28.12.2020 v 21:25

Nejspíš ano-nezdálo se mě jak se očkuje a hned blokace na měsíc.....

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Tomáš Vencl

29.12.2020 v 19:39

relevantní
Dobrý den,

rozumím Vám, ale bohužel na fóru pro Vás skutečně nebude mít nikdo odpověď ohledně fungování diskusí ani ohledně banu na diskusi. Nemáme zde náhled do administrace diskusí. V tomto případě se prosím s dotazy obraťte na kolegy na emailové adrese diskuze@firma.seznam.cz.

Ivana

KLOKAN 1905 reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

29.12.2020 v 23:21

Dobrý večer. Dnes West Ham remizoval. Napsal jsem do diskuze Albion v černém. Je to reakce na ty oslavné ódy ohledně Součka. Byl jsem trvale zablokován. Ptám se proč??? Nějaký Váš multikulti cezůrek to pochopil, že je Albion černý? Sice to je pravda, ale reagoval jsem na něco úplně jiného. To Vaše rádoby cenzůra je trapná.

Šárka Topiařová

29.12.2020 v 23:24

to stejné potkalo mne.. Co svoboda slova?

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od KLOKAN 1905

30.12.2020 v 16:03

relevantní
Dobrý den,

rozumím Vám, ale bohužel na fóru pro Vás skutečně nebude mít nikdo odpověď ohledně fungování diskusí ani ohledně banu na diskusi. Nemáme zde náhled do administrace diskusí. V tomto případě se prosím s dotazy obraťte na kolegy na emailové adrese diskuze@firma.seznam.cz.

Ivana

ivana fiuraskova reagoval na příspěvek od Šárka Topiařová

30.12.2020 v 18:13

.. Co svoboda slova? tady? na novinkách?
pokud jim napíšete na .diskuze@firma.seznam.cz. ,proč a kdo zablokoval? nemají ani toliko slušnosti aby odpověděli.fiurášková

ivana fiuraskova reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

30.12.2020 v 18:17

Dobrý den,proč odkazujete na tuto adresu- diskuze@firma.seznam.cz.,když víte že se na této adrese, nikdo neobtěžuje odpovědět a to ani v případě že se odvoláváte (novinky) na etický kodex. fiurášková

J C

31.12.2020 v 7:34

Dobrý den,v diskusi k článku o likvidaci firmy Blažek jsem poprvé v životě využil možnost přispět k tématu. Můj příspěvek zněl : A kdo mne bude tak pěkně oblékat? Vietnamci? Za toto jsem obdržel permanentní,trvalou blokaci účtu. Zdá se vám to v pořádku?

Pavlik Lukas

1.1.2021 v 10:23

Přidal jsem do vaší "otevřené" diskuze příspěvek a ačkoliv nebyl vulgární, byl jsem zablokován. Zajímavé je, že daleko tvrdší příspěvek jste nezcenzurovali a dál tam je (oba viz fotopříloha, ofotil jsem si je, protože s vámi má více uživatelů problémy). Zajímalo by mě, podle čeho váš cenzor hodnotí, které příspěvky se mohou vkládat a které ne. To už je na žalobu.....

P.S.: Pokud mám být zablokován, ať je to tedy aspoň pro něco skutečného - vaši cenzoři jsou volové a gestapáci!!!!!!!!

P.S. 2: Jo a kdyby vás zase napadlo tento můj podnět smazat, mám ho zkopírovaný a můžu ho klidně opět nahrát... klidně to můžu dělat celý den!!!!!! Jen ať lidi vidí, co jste zač!!!!!!!!!

Pavlik Lukas reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

1.1.2021 v 10:25

Milá paní, co takhle konečně začít řešit problémy a nepapouškovat pořád tu naučenou, blbou, frázi o nějakých kolezích na emailu, na kterém stejně neodpovídají???????????

Roman Luxa reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

2.1.2021 v 13:47

Tak proč máte diskuzi když to neumíte řešit

Roman Luxa reagoval na příspěvek od Pavlik Lukas

2.1.2021 v 13:48

Ano nic neumí řešit jen to hází sem tam a nevíte komu napsat aby to řešil

Processorka Nová

2.1.2021 v 16:57

Novinky jsou NEZDRAVOU cenzurou pověstné od nepaměti..
Já mám u nich zablokováno několik účtů:-)
Za větší"kraviny"než jste byl zablokován Vy, pane Kulíšku..
Tam to není o tom,že porušujete jejich pravidla..Tam je to spíš o tom,že se neshodujete s jejich prozápadními,manipulačními a absolutně neobjektivními a nekorektními články,které prezentují na svém serveru!
Však konkrétně Novinky.cz nejsou považovány globálně za seriózní portál..Je to spíš jakýsi bulvární a senzace vyhledávající"štěk"kde pravdu musíte brát tak z cca 30%.....
Proto doporučuji jiné zpravodajské blogy a a portály,kde dokáží i Váš názor přijmout bez blokace:-)je jich dost, z toho nemusíte mít strach....Novinky už pomalu ale jistě upadají v oblíbenosti...lidé nejsou hloupí a poznali,že je zde něco špatně...A dobře jim tak!:-)))

Monika Žapková

2.1.2021 v 22:11

S Novinkami bohužel končím. Tři blokace za tři naprosto normální názory.. vůbec nic vulgárního ani ničím jiným pohoršujícího. Nerozumím, nechápu, proč není možné vyjádřit svůj názor. Cenzura horší než za komančů

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Diskuse blokace

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)