Fórum nápovědy

Seznam

30-07-2020 - zmizelé emaily

Ondřej Kulha

1.8.2020 v 11:44

Dobrý den, chtěl bych se zeptat - včera odpoledne mi po "refreshy" emailové schránky zmizely emaily ze dne 30-07 ze schránky, nikde je nemohu najít, já sám jsem je určitě nemazal / nepřesouval - jde mi o důležité pracovní emaily, nevíte někdo co se mohlo stát, či jestli je možnost emaily obnovit?

Předem díky za odpověd.

Boeing 737 Max

1.8.2020 v 19:22

Takže emaily smazal ten refresh. To tě nenapadlo?
Co ale myslíš tím refreshem? V seznamu existuje něco takového?

Ondřej Kulha

2.8.2020 v 9:01

Refresh sem myslel "obrazně" - udělal sem si na telefonu manuální aktualizaci schránky (která se jinak dělá v určitých časových intervalech) a emaily zmizely.
Nikdy před tím se mi ale nestalo, že by mi to smazalo svévolně emaily... a hlavně nejsou ani v Koši

Boeing 737 Max reagoval na příspěvek od Ondřej Kulha

2.8.2020 v 9:14

Řekl bych že s tím Seznam nemá nic společného

Ondřej Kulha

2.8.2020 v 15:27

A kdo jiný by s tím měl co dočinění? Já ty emaily nevymazal, telefon tohle nikdy neudělal a proč zrovna jen emaily z 30-07 ? Tohle mi přijde jako nějaký problém na serveru, ale určitě né díky mým zařízením.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

3.8.2020 v 19:17

relevantní
Dobrý den,

v tomto případě by se mohlo jednat o nějaký chybně nastavený poštovní program, který emaily po stažení smazal. Pokud používáte email na více zařízeních, doporučuji zkontrolovat všechna i webové rozhraní. Další variantou je, že se k účtu někdo přihlásil a emaily smazal. Nejčastěji to dělají robotické systémy (botnet), který zjistí vaše heslo, rozpošle spam a následně smaže zprávy za daný den (pro případ, že by na spam někdo reagoval).
Samozřejmě takto přes fórum nedokážu vyloučit ani nějakou závadu na naší straně (nemám však informace o tom, že by došlo k nějakému výpadku služeb). Zkuste se ještě obrátit přímo na kolegy na chatu online ZDE ideálně co nejdříve, v pracovní dny v čase 8:00-16:30 zda je ještě možné prověřit důvod smazání zpráv (informace se ukládají pouze pár dní zpětně). Bude třeba znát alespoň přibližný čas smazání a ideálně počet zpráva nebo odesílatele zpráv.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    30-07-2020 - zmizelé emaily

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)