Fórum nápovědy

Seznam

Přihlášení do emailu nefunkční přes login.szn.cz, ale je

Pronas 12345

24.10.2019 v 0:04

Dobrý den,
pro mne zatím z nepochopitelných důvodů najednou přestalo fungovat přihlášení do emailu, i když heslo bylo ok (při špatném to psalo nesprávné ...),
při správném to pořád skončilo na ../return..email.seznam.cz....ucet...
... Nekonečný příběh ...

- pak jsem zkusil ze stránky seznam.cz,
a ejhle, od tamtud to šlo pokaždé ...!!
- Jak to??
Za případnou odpověď předem děkuji. Zbyněk

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor

24.10.2019 v 10:28

relevantní
Dobrý den,

nejedná se o přihlášení na mobilu v prohlížeči chrome? Aktuálně evidujeme, že na některých starších verzích chromu se přihlášení takto "zasekne" a tváří se, jako když nemáte povolené cookies. Kolegům jsme situaci nahlásili zda je možné na starších verzích ještě udělat nějaké úpravy.

Ivana

Mailamuj reagoval na příspěvek od Ivana 2 Helpdesk

30.10.2019 v 21:50

Dobrý den,

děkuji Vám za odpověď.
Po tehdejší akci jsem až včera zkoušel přihlášení, i několikrát a vždy to bylo OK.
Vše probíhalo na tabletu, Android 7.0

Z jiného soudku:
Nevím jestli na seznam-emailu-nastavení nikdy nebyla? možnost rovnou zkontrolovat datum-čas tzv. "Posledního předchozího přihlášení" ...
Až minule náhodně jsem se dočetl, že by to mělo být na "Profil-seznam.cz" ... Je škoda, že to není rovnou v emailu ... při jednom přihlášení ... Ideální by bylo, aby to bylo vidět rovnou na hlavní email-stránce ... (jako na webu ukazatel návštěvnosti, proč s tím takové tajnosti ..??
Za připadnou odpověď předem děkuji.

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Mailamuj

6.11.2019 v 10:35

relevantní
Dobrý den,

rozumím, ano informace o aktivním přihlášení (tedy ne historie) nalezente v profilu. Předám to jako námět na zlepšení služeb kolegům, ale nemohu vám zajistit žádnou zpětnou vazbu, je mi líto.

Ivana

Petr Kysel

7.11.2019 v 7:39

Dobry den ,mam stejny problem najednou mi prestalo fungovat prihlasni na meil od jinud nez z vaasi aplikace.i z jineho kompu pouzivajiciho chrome prohlizec.je to d te doby co jsem si stahl vasi aplikaci neda se prihlasit jinak nez tam.smazal bych ji ale nevim jestli to vyresi muj problem a pak se nedostanu do mejlu.samozrejme mam heslo spravne. Dekuji za odpoved .

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od Petr Kysel

14.11.2019 v 17:59

relevantní
Dobrý den,

podle popisu to vypadá, že jste si v apliakci anstavil dvoufázové ověření. přihlášení je poté potřeba potvrzovat práv v dané apliakci.
Případně, co vám to hlásí, když se přihalšujete tedy někde jinde?

Ivana

aa aa

14.11.2019 v 20:01

Zapoměl jsem heslo do emailu. Jak dále postupovat. Děkuji

Ivana 2 Helpdesk • Moderátor reagoval na příspěvek od aa aa

18.11.2019 v 10:43

relevantní
Dobrý den,

rozumím, pokud neznáte platné heslo, doporučím využít formulář ZDE po zadání předmětného emailu se zobrazí možnosti pro obnovu hesla, které byly u účtu nastaveny.

Ivana

Nový dotaz

Přiložené přílohy

    Zbývá 12MB (z 12MB)

    Přihlášení do emailu nefunkční přes login.szn.cz, ale je

    Přiložené přílohy

      Zbývá 12MB (z 12MB)